Vésky stále k nezastavení

Tučapy Sport 17 / 07 / 2018

Hasiči béčka Vések i nadále kralují Velké ceně okresu Uh. Hradiště. Před týdnem si v Mistřicích připsali plný počet bodů za druhé místo, protože vítězná Mladcová není přihlášena do Velké ceny. Stejně si Vésky počínaly i při nedělní velké ceně v Tučapech. Tady dokonce dokázaly zaběhnout nejlepší letošní čas, a to 16,98 sekund, a v průběžném pořadí vedou s náskokem šestnácti bodů před Mistřicemi. I v soutěži žen, kde vyhrály Bojkovice, padl nejlepší letošní čas, a to 17,49 sekund.
Soutěž v Tučapech byla zahájena minutou ticha za tragicky zesnulého Lukáše Rožka, bývalého člena SDH Tučapy a člena soutěžního družstva SDH Tupesy. Tradičním doplněním jsou soutěže v kategorii nad 35 let, kde v mužích vyhrály Tupesy a v ženách Jalubí. Raritou je stále zapojení družstev Tučapy ze tří okresů Uherské Hradiště, Vyškov a Kroměříž.
Zrcadlo výsledků: muži: 1. Vésky B 16,98 s., 2. Hostětín 17,53 s., 3. Jarošov 18,03 s., 4. Mistřice 18,15 s. Ženy: 1. Bojkovice 17,49 s., 2. Bílovice 20,36 s., 3. Pohořelice (ZL) 20,58 s.
Průběžné pořadí: muži. 1. Vésky B 82 b., 2. Mistřice 66 b. 3. Jarošov 48 b. Ženy: 1. Bojkovice 42 b., 2. Bílovice 34 b., 3. Pohořelice 25 b.
Seriál Velké ceny pokračuje 29. července od 14 hodin v Kněžpoli.