Vezou cenný bod, sahali po třech

Uherský Brod Sport 02 / 04 / 2015

Divizní fotbalisté ČSK Uherský Brod si i ve druhém jarním vystoupení připsali v honbě za záchranou bod. V Mutěnicích však byli blízko třem. Domácí totiž vyrovnávali až v 87. minutě...
Mutěnice - UH. BROD 2:2
Broďané na podzim soupeři podlehli 1:3 a přesně před rokem se pak z Mutěnic vraceli s porážkou 0:2. Černou minisérii chtěli zlomit, což se jim povedlo jen napůl.
Domácí sice přetavili ve vedení první vážnější šanci, ale pak už hráli druhé housle. Taktovky se totiž chopili svěřenci kouče Františka Ondrůška, kteří po přestávce dvěma góly skóre otočili. O vyrovnání se postaral ve 49. minutě Vrága a dvacet minut před koncem se ujala dalekonosná rána Šálka. Broďané nadále soupeře drtili, ale z dalších mráčků už nezapršelo. A tak přišlo jako blesk z čistého nebe vyrovnání, na které už hosté neodpověděli. Branky: Vrága, Šálek. Poločas 1:0.
UH. BROD: Ondrůšek - Nevařil (68. Hanák), Vrága, M. David, Kúdela - Dvořák, Šálek, R. David, Pacl (88. Jaroněk) - Hruboš, Zelinka (61. Dolina). (ceh)