Vítěz Slovácké sedmy se neřídí spekulacemi

Vítěz Slovácké sedmy se neřídí spekulacemi
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 26 / 11 / 2016

O vítězství Miroslava Zapletala z Kudlovic v Jarošovské pivo Slovácká sedma rozhodlo desáté kolo, ve kterém přeskočil dosavadního lídra Ladislava Kalinu z Uherského Brodu, jenž nezískal ani bod.
„Když jsem se vyšvihl do čela a měl čtyři body náskok, věřil jsem, že už první místo udržím. Náskok to byl docela slušný a palce mi drželi i kluci v kabině,“ usmál se Miroslav Zapletal, který stále obléká fotbalový dres Jankovic. „Všechno je to o štěstí, v každém kole někdo ztratí a někdo získá. V okresním fotbale se pohybuji už několik let, takže představu, jak kdo hraje, mám. Jenom ji pak správně napsat do tipovacího lístku,“ dodal vítěz, který za dvanáct kol získal 89 bodů.
„Stačilo věřit svým týmům, o kterých vím, že po celý podzim měly stabilní výsledky a byla by moc velká náhoda, aby zrovna v posledním kole něco pokazily. Naštěstí se tak nestalo a pak už jsem si jen počkal na pondělní ráno a podíval se do novin,“ popisuje Zapletal závěr soutěže, ve které se daří i ostatním tipujícím z Kudlovic. Už v minulosti několikrát uspěl třeba František Botek. „Všichni mi už stihli gratulovat,“ dodal šampion Slovácké sedmy, který tipuje hned v pondělí, co se mu do rukou dostane DOBRÝ DEN S KURÝREM.
„Vystřihnu dva kupony, natipuji a dám manželce, která je v úterý donese do redakce. Žádné spekulace,“ uzavírá Miroslav Zapletal.

Tagy článku

TOPlist