Vítěze opět určily peníze

Topolná Sport 03 / 02 / 2015

Vítězstvím Jiřího Mořingla ze Žlutavy skončil šestý turnaj Mariášnické ligy za Moravú v Topolné, kde karbaníci bojovali o Putovní pohár starosty obce. V čele průběžného pořadí se však stále drží Jaromír Vaculík, který skončil sedmý.
„Vítěz sice získal stejný počet třiadvacet bodů jako druhý Ladislav Duda z Částkova, ale při shodném počtu výher nastřádal více peněz,“ podotkla Věra Matějková, duše ligy. V Topolné bojovalo o body do žebříčku 39 hráčů, včetně jediné ženy seriálu Boženy Novákové z Napajedel.
Z třetího místa se radoval Zdeněk Andrýsek z Březolup před Vladimírem Šobáněm z Uherského Brodu a hluckým Františkem Kuchařem. Mariášnické lize nadále vévodí brodský Vaculík, který má už čtyřbodový náskok před Bohuslavem Dominikem z Ostr. Lhoty.
Průběžné pořadí po 6 z 10 turnajů: 1. Jaromír Vaculík (Uh. Brod) 114, 2. Bohuslav Dominik (Ostr. Lhota) 110, 3. František Kuchař (Hluk) 107, 4. Jakub Dominik (Ostr. Lhota) 103, 5. Ladislav Duda (Částkov) 102.