Vítěze určí až rozstřel

Vítěze určí až rozstřel
Uherské Hradiště Sport 14 / 10 / 2015

Čtveřice tipujících si v desátém kole Hamé Slovácké sedmy připsala po deseti bodech, o vítězi tohoto kola tak rozhodne telefonický rozstřel. V celkovém pořadí se zamíchalo pořadí, když se do čela vyhoupl Roman Kouřil se 77 body.

10 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice),  A. Pauřík (Kněžpole), J. Mazurková (UH).
9 P. Hlavinka (Jar.), R. Měrka (Mařatice).
8 A. Kolaja (Svárov), M. Šurmánek (Jar.), Z. Janča (Mistřice).
7 V. Tomáštík (UH), M. Hlavinková (Jar.), R. Kouřil (UH), J. Jakšík (Topolná), Z. Brož (Jar.), D. Hykl (Jar.), V. Měrková (Mistřice), L. Kalinová (UB), J. Červenka (Tupesy), F. Vaverka (Huštěnovice).
6 M. Hyklová (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), F. Kozelek (Topolná), P. Jančová (D. Němčí), L. Kovařík (UO), A. Trávníčková (Traplice), M. Brožová (Jar.), L. Remeš (Kněžpole), M. Kadlčík (Topolná), J. Medek (Topolná), I. Mařák (UH), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Koželuha (Zlechov), P. Svoboda (Mor. Písek).
5 J. Javor (Vlčnov), P. Salvet (Bojkovice), M. Anger (Jar.), K. Kopeček (UB), J. Omelka (Bánov), M. Janůšek (UH), L. Omelková (Bánov), J. Schön (Mistřice), J. Kazík (Sušice), A. Ševčíková (UB), I. Pavolová (Traplice).
4 M. Schön (Mistřice), J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Kocáb (Nedachlebice), J. Zemek (UB), L. Mikulík (Kudlovice), F. Rýc (Svárov), A. Zpěvák (Sady), P. Večeřa (UH), M. Kotásková (UH), P. Ševčík (UB), M. Krsičková (Sušice).
3 J. Gazdík (UB), P. Krsička (Sušice), M. Kundera (SM), F. Botek (Kudlovice), Z. Křiklava (Osvětimany), Z. Mahdalík (Korytná), P. Zelinka (D. Němčí), V. Remeš (Kněžpole), V. Volčík (UH), M. Doležalová (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Jančová (D. Němčí), J. Ludvíček (Boršice), M. Měrka (Mistřice), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Brázdil (UH), M. Zapletal (Kudlovice), J. Horký (Nedakonice), Z. Borýsek (UH), Š. Kret (D. Němčí), J. Šurmánek (Jar.), A. Krpal (Stříbrnice).
2 I. Kučík (Jankovice), J. Srnec (UB), O. Adamík (Huštěnovice), L. Zichová (Traplice), M. Plundrák (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), V. Melichárek (Jar.), R. Dvouletý (Nedakonice), R. Skládal (Buchlovice), M. Schönová (Mistřice), F. Lukeš (Nivnice), M. Juřík (UH), M. Vaškových (UH), Z. Rýc (Svárov), M. Rozsypálek (Jar.), L. Svoboda (Podolí), J. Bělovská (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice), J. Matulka (UH), Z. Jančová (Ostrava), J. Hřib (Šumice), L. Zelinková (D. Němčí), M. Čech (Kudlovice), J. Hrubošová (Kněžpole), L. Kalina (UB), F. Šupka (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole).
1 R. Holásek (UH), L. Hanáček (UB), M. Bělovský (Kněžpole), J. Čech (UH), L. Salvet (Bojkovice), S. Gajdošík (UH), J. Pauřík (Kun.), L. Mikulka (Spytihněv).

Průběžné pořadí
77 R. Kouřil (UH).
76 L. Kalinová (UB), R. Dvouletý (Nedakonice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice).
74 O. Adamík (Huštěnovice), L. Kovařík (UO).
73 A. Kolaja (Svárov), M. Šurmánek (Jar.), J. Jakšík (Topolná).
72 M. Janůšek (UH).
71 J. Hřib (Šumice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazurková (UH).
70 M. Hlavinková (Jar.), Z. Brož (Jar.), I. Mařák (UH).
69 M. Anger (Jar.).
68 Z. Borýsek (UH).
67 L. Omelková (Bánov), J. Medek (Topolná), M. Brožová (Jar.).
66 J. Omelka (Bánov), M. Rozsypálek (Jar.), M. Kadlčík (Topolná), J. Horký (Nedakonice), J. Schön (Mistřice).
65 P. Ševčík (UB), P. Salvet (Bojkovice), Z. Mahdalík (Korytná).
64 P. Zelinka (D. Němčí), P. Krsička (Sušice), P. Svoboda (Mor. Písek).
63 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), J. Čech (UH), F. Kozelek (Topolná), J. Koželuha (Zlechov), K. Kopeček (UB).
62 F. Vaverka (Huštěnovice), F. Lukeš (Nivnice), F. Botek (Kudlovice), L. Zichová (Traplice), J. Červenka (Tupesy).
61 D. Hykl (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice), M. Krsičková (Sušice), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Šurmánek (Jar.).
60 A. Zpěvák (Sady), R. Měrka (Mařatice), V. Měrková (Mistřice).
59 J. Zemek (UB), J. Javor (Vlčnov), F. Šupka (Kun.), M. Jančová (D. Němčí), J. Gazdík (UB), P. Večeřa (UH).
58 M. Weintrittová (Míkovice), J. Ludvíček (Boršice), Z. Rýc (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek), Š. Kret (D. Němčí), I. Pavolová (Traplice), F. Rýc (Svárov), M. Schönová (Mistřice).
57 K. Blaha (Huštěnovice).
56 L. Remeš (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), M. Schön (Mistřice), V. Remeš (Kněžpole), P. Hlavinka (Jar.), L. Kalina (UB).
55 V. Volčík (UH), V. Melichárek (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), L. Hanáček (UB), F. Kocáb (Nedachlebice).
53 J. Kazík (Sušice), I. Kučík (Jankovice), M. Hyklová (Jar.).
52 O. Hlavinka (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Doležalová (UH), M. Čech (Kudlovice).
51 J. Mazůrek st. (Kun.), L. Svoboda (Podolí), L. Mikulka (Spytihněv).
50 Z. Brázdil (UH).
48 P. Jančová (D. Němčí), J. Srnec (UB), S. Gajdošík (UH).
47 M. Měrka (Mistřice), J. Hrubošová (Kněžpole).
45 A. Kolaja ml. (Svárov), P. Hanáček (Jar.), M. Kundera (SM).
44 Z. Křiklava (Osvětimany).
43 A. Krpal (Stříbrnice).
42 M. Kotásková (UH).
41 I. Štefko (UB).
40 V. Tomáštík (UH).
39 M. Vaškových (UH), Z. Jančová (Ostrava), R. Holásek (UH).
37 A. Bánovský (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), A. Ševčíková (UB).
35 F. Piňos (Hluk).
32 M. Juřík (UH).
30 J. Bělovská (Kněžpole).
25 L. Salvet (Bojkovice), V. Horká (Buchlovice).
24 T. Doležal (UH).
23 V. Jančík (Jar.).
17 R. Skládal (Buchlovice).
14 Z. Janča (Mistřice).
11 M. Katrňák (Kudlovice).
10 J. Mikulková (Spytihněv).
8 J. Kalus (UH).
7 D. Hyklová (Jar.).
6 P. Kalina (UB), L. Zelinková (D. Němčí), O. Prokeš (Kun.).
5 K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Hezucká (Jar.), P. Štefaník (Vlčnov).
3 P. Janošek (Kudlovice), A. Snopek (UH).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 10. KOLA
1. 1:1   2. 4:2   3. 2:0   4. 3:0   5. 2:2   6. 0:6   7. 3:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace