Vítězem 9. kola Josef Medek z Topolné

Vítězem 9. kola Josef Medek z Topolné
Uherské Hradiště Sport 28 / 05 / 2015

Deváté kolo Aquapark Slovácké sedmy nejvíce sedlo Josefu Medkovi z Topolné, který zvítězil s 11 body. Z vítězství se může radovat i Ladislav Hanáček z Uh. Brodu, který zvítězil v telefonickém rozstřelu, kde přesněji odpověděl na tipovací otázku, kolik diváků přijde na utkání Slovácka a Ml. Boleslavi. Jeho tip byl 3820, diváků přišlo 3482. Jeho soupeř tipoval 4120 diváků.
11 J. Medek (Topolná).
10 A. Kolaja (Svárov), J. Javor (Vlčnov), A. Ševčíková (UB).
9 M. Janůšek (UH), L. Kalina (UB), R. Měrka (Mařatice), J. Horký (Nedakonice), L. Kovařík (UO).
8 V. Kadlčíková (Popovice), J. Schön (Mistřice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Mikulík (Kudlovice), M. Brožová (Jar.), D. Hykl (Jar.), M. Doležalová (UH), P. Salvet (Bojkovice).
7 L. Zelinková (D. Němčí), J. Srnec (UB), M. Kabát (Podolí), I. Štefko (UB), L. Salvet (Bojkovice), L. Hanáček (UB), L. Mikulka (Spytihněv), M. Weintrittová (Míkovice), L. Omelková (Bánov), J. Hřib (Šumice), Z. Borýsek (UH), P. Ševčík (UB), A. Krpal (Stříbrnice).
6 L. Zichová (Traplice), V. Volčík (UH), M. Čech (Kudlovice), F. Kozelek (Topolná), J. Jakšík (Topolná), P. Janošek (Kudlovice), A. Zpěvák (Sady), M. Schön (Mistřice), J. Zemek (UB), O. Hlavinka (Jar.).
5 F. Botek (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice), P. Hlavinka (Jar.), P. Večeřa (UH), J. Omelka (Bánov), Z. Mahdalík (Korytná), F. Šupka (Kun.), I. Kučík (Jankovice), V. Melichárek (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), J. Matulka (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), A. Trávníčková (Traplice), Z. Křiklava (Osvětimany).
4 M. Vaškových (UH), M. Krsičková (Sušice), M. Jančová (D. Němčí), J. Bělovská (Kněžpole), L. Kalinová (UB), M. Zapletal (Kudlovice), A. Kolaja ml. (Svárov), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Svoboda (Podolí), A. Pauřík (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Krsička (Sušice).
3 R. Kouřil (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), K. Slováček (UH), I. Mařák (UH), L. Remeš (Kněžpole), Š. Kret (D. Němčí), J. Pauřík (Kun.), K. Šturma (Jar.).
2 V. Měrková (Mistřice), V. Remeš (Kněžpole), S. Gajdošík (UH), D. Slováček (Brno), K. Kopeček (UB), J. Hrubošová (Kněžpole), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Kadlčík (Topolná), Z. Rýc (Svárov), M. Hlavinková (Jar.), V. Remeš ml. (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Červenka (Tupesy), M. Měrka (Mistřice), F. Rýc (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole).
1 Z. Brož (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), P. Jančová (D. Němčí), R. Holásek (UH), Z. Jančová (D.Němčí), M. Kundera (SM).

Průběžné pořadí

62 Z. Borýsek (UH).
61 J. Jakšík (Topolná).
60 M. Rozsypálek (Jar.), M. Brožová (Jar.).
59 J. Medek (Topolná), M. Krsičková (Sušice).
58 J. Javor (Vlčnov), L. Mikulka (Spytihněv), L. Hanáček (UB).
57 M. Schönová (Mistřice).
56 J. Schön (Mistřice).
55 P. Janošek (Kudlovice), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), F. Šupka (Kun.).
54 V. Měrková (Mistřice), M. Doležalová (UH), V. Volčík (UH), A. Kolaja (Svárov), L. Kalina (UB).
53 Z. Mahdalík (Korytná), L. Kovařík (UO), K. Blaha (Huštěnovice), M. Jančová (D. Němčí).
52 D. Hykl (Jar.).
51 M. Janůšek (UH), P. Hlavinka (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice).
50 I. Mařák (UH), L. Zichová (Traplice).
49 M. Weintrittová (Míkovice), P. Salvet (Bojkovice).
48 L. Kalinová (UB), V. Kadlčíková (Popovice), I. Štefko (UB), A. Pauřík (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice).
47 Š. Kret (D. Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), J. Hřib (Šumice).
45 M. Kabát (Podolí), P. Večeřa (UH), J. Koželuha (Zlechov), J. Horký (Nedakonice).
44 F. Rýc (Svárov), R. Kouřil (UH), A. Zpěvák (Sady), A. Trávníčková (Traplice).
43 L. Omelková (Bánov), P. Ševčík (UB), J. Červenka (Tupesy), Z. Křiklava (Osvětimany).
42 M. Zapletalová (Vlčnov), F. Kozelek (Topolná).
41 M. Plundrák (Mor. Písek), P. Svoboda (Mor. Písek), K. Šturma (Jar.), M. Schön (Mistřice).
40 J. Bělovská (Kněžpole), K. Kopeček (UB), J. Zemek (UB), R. Měrka (Mařatice), D. Slováček (Brno), Z. Brož (Jar.).
39 M. Čech (Kudlovice), O. Adamík (Huštěnovice), P. Zelinka (D. Němčí), J. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH).
38 K. Slováček (UH), M. Měrka (Mistřice), O. Hlavinka (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice).
37 J. Srnec (UB), R. Holásek (UH).
35 J. Mazůrek st. (Kun.).
34 Z. Rýc (Svárov), A. Ševčíková (UB).
33 I. Kučík (Jankovice), V. Melichárek (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), J. Pauřík (Kun.).
32 M. Vaškových (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.).
31 V. Remeš (Kněžpole), M. Kadlčík (Topolná).
30 M. Kundera (SM), V. Remeš ml. (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí).
29 L. Remeš (Kněžpole), S. Gajdošík (UH).
28 L. Svoboda (Podolí), A. Bánovský (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov).
27 L. Salvet (Bojkovice), Z. Brázdil (UH).
26 L. Zelinková (D. Němčí).
25 M. Bělovský (Kněžpole).
22 J. Ludvíček (Boršice).
20 J. Mikulková (Spytihněv), A. Krpal (Stříbrnice).
18 Z. Jančová (D.Němčí).
17 J. Hrubošová (Kněžpole).
13 M. Hruboš (Kněžpole).
12 B. Kraváček (Kudlovice).
10 P. Kovařík (Boršice).
8 M. Hyklová (Jar.).
4 B. Zelinka (D. Němčí), J. Doležal (UH), V. Jančík (Jar.).

VÝSLEDKY 9. KOLA
1. 1:1   2. 2:1   3. 0:1   4. 2:2   5. 0:2   6. 5:0   7. 2:6

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace