Vítězem šestého kola Michal Bělovský

Vítězem šestého kola Michal Bělovský
Uherské Hradiště Sport 14 / 02 / 2011

Devět bodů stačilo Michalovi Bělovskému z Kněžpole, aby se stal vítězem šestého kola Zimní pětky. V průběžném pořadí si první příčku nadále drží Ladislav Fiala ze Starého Města.
9 Bělovský M. (Kněžpole).
8 Bělovský Z. (Kněžpole), Abrhámová M. (UH).
7 Svoboda P. (M. Písek), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Šimík V. (Nedakonice), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Mařák I. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Vacula P. (UB), Jančová Z. (D. Němčí), Vacula P. (UB).
6 Grebeníček J. (ONV), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Schnürmacher F. (UB), Kolaja A. (Svárov), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Šupka F. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Schnürmacher F. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Zemek R. (UB).
5 Botek F. (Kudlovice), Vacula L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Kyncl J. (SM), Jančová P. (D. Němčí).
4 Gášek J. (UH), Ševčík P. (UB).
3 Křůmal P. (Březolupy), Kovařík L. (UO), Schön J. (Mistřice), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Vaculová L. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Rozsypálek M. (Jar.), Rýc Z. (Svárov), Stehlík P. (UB), Salvet P. (Bojkovice), Doležal T. (UH).
2 Jelínek L. (UH), Duda F. (Březolupy), Slováčková M. (SM), Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Pongo Ľ. (UH), Mazurková J. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Pauřík A. (Kněžpole), Měrková V. (Jar.), Svoboda L. (Podolí), Bánovský A. (Kněžpole), Zelinka P. (D. Němčí), Kraváček B. (Kudlovice), Weintrittová M. (Míkovice), Špaček J. (Veselí n/M.), Měrka R. (Mařatice), Rýc F. (Svárov), Vaškových M. (UH).
1 Křůmal F. (Březolupy), Vaškových R. (Ořechov), Brázdil Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Krpal A. (Stříbrnice), Bukvald P. (SM), Macela M. (Mařatice), Zapletalová M. (Vlčnov).
Průběžné pořadí
39 Fiala L. (UH).
37 Vacula P. (UB).
35 Kyncl J. (SM).
34 Schön J. (Mistřice), Stehlík P. (UB), Doležal T. (UH).
33 Svoboda P. (M. Písek), Kraváček B. (Kudlovice), Šupka F. (Kun.).
31 Janůšek M. (UH), Mařák I. (UH), Zemek J. (UB), Salvet P. (Bojkovice).
30 Schnürmacherová J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole).
29 Bukvald A. (SM), Kolaja A. (Svárov), Kundera M. (SM), Schnürmacher F. (UB).
28 Schnürmacher F. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).
27 Slováčková M. (SM), Gajdošík S. (UH), Brož Z. (Jar.), Srnec J. (UB), Vacula L. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Bečica M. (Mařatice).
26 Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Vacula P. (UB).
25 Blaha K. (Huštěnovice), Vaculová L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Ševčík P. (UB), Abrhámová M. (UH), Vaškových M. (UH), Zemek R. (UB).
24 Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Javor J. (Vlčnov), Bánovský A. (Kněžpole), Měrka R. (Mařatice), Stehlíková M. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč).
23 Šimík V. (Nedakonice), Rýc F. (Svárov), Jančová Z. (D. Němčí).
22 Svoboda L. (Podolí), Špaček J. (Veselí n/M.), Jančová P. (D. Němčí).
21 Kovařík L. (UO), Grebeníček J. (ONV), Pongo Ľ. (UH), Rozsypálek M. (Jar.), Rýc Z. (Svárov).
20 Brázdil Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Hykl D. (Jar.).
19 Kret Š. (UO), Pauřík J. (Kun.), Měrková V. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Zapletalová M. (Vlčnov).
18 Vaškových R. (Ořechov), Křůmal P. (Březolupy), Gajdošík F. (Jar.), Zelinka P. (D. Němčí), Bukvald P. (SM).
17 Fusek M. (SM).
16 Mazurková J. (UH).
15 Jelínek L. (UH), Macela M. (Mařatice).
14 Křůmal F. (Březolupy), Duda F. (Březolupy), Krpal A. (Stříbrnice), Mikulášek A. (Bojkovice).
13 Měrka M. (Jar.).
11 Synčák S. (Šumice).
10 Kopeček K. (UB).
9 Doležalová M. (UH).
7 Hůsek F. (UO).
6 Fiala T. (UH).
4 Holásek R. (UH).
1 Piňos F. (Hluk).

Správné výsledky 6. kola
1. 2:1   2. 4:6   3. 0:2   4. 7:2   5. 10:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace