Vítězkou Schnürmacherová

Vítězkou Schnürmacherová
Slovácko Sport 22 / 03 / 2010

Zimní pětka tímto kolem právě skončila. Sice se v posledním kole neodehrálo jedno utkání, přesto, nebo možná právě proto máme hned pětici potenciálních vítězů, mezi kterými se ještě dnes v telefonickém rozstřelu rozhodne o posledním vítězi. Předposledním vítězem se stal Miroslav Janůšek z Uh. Hradiště, který na tipovací otázku, kolik branek padne v zápasech, které se tipují v aktuálním kole Zimní pětky, odpověděl přesně 15 branek.
V celkovém pořadí všem nakonec vypálila rybník Jarmila Schnürmacherová z Uh. Brodu, která se zatím stala neoficiální vítězkou. Do středy 24. března 12.00 mohou totiž tipující reklamovat stav svého bodového konta. Pokud se nic nezmění, budeme výherce o převzetí cen informovat.
8 Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Vaškových M. (UH). 7 Borýsek Z. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Koumar R. (Mistřice). 6 Berecka V. (Březolupy), Plundrák M. (Mor. Písek), Stehlík P. (UB).
5 Hubáček A. (Kun.), Kovařík L. (UO), Pauřík J. (Kun.), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Javor J. (Vlčnov), Zichová L. (UH), Vaculová L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Kundera M. (SM), Šurmánek M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Kadlčík M. (Popovice), Abrhámová M. (UH), Janošek T. (Kudlovice), Dvořáková M. (Třebíč).
4 Svoboda P. (Mor. Písek), Pauřík A. (Kněžpole), Gášek J. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Maroňák V. (UH), Vacula L. (UB), Štěpaník M. (Babice), Špaček J. (Veselí n/M.), Kirchner M. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Vacula P. (UB), Jančová Z. (Dol. Němčí).
3 Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Pongo Ľ. (UH), Janošková A. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Svoboda L. (Podolí), Hanák K. (UB), Dobeš A. (UH), Bukvald P. (SM), Rozsypálek M. (Jar.), Šupka F. (Kun.).
2 Berec L. (Bystřice p/L.), Ludvíček J. (Boršice), Procházka J. (Tupesy), Piňos F. (Hluk), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Měrková V. (Jar.), Hamrlík F. (UH), Prokeš M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Šrámek P. (Traplice), Jančová M. (Dol. Němčí), Zelinka P. (Dol. Němčí), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Ševčík P. (UB), Weintrittová M. (Míkovice), Stehlíková M. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Vacula P. (UB), Jančová P. (Dol. Němčí).
1 Bukvald A. (SM), Brázdil Z. (UH), Mikulec F. (UH), Slováček D. (Brno), Křůmal F. (Březolupy), Srnec J. (UB), Lekeš L. (UB), Garžík K. (UH), Máčala J. (Vážany), Bělovský M. (Kněžpole).

Celkové pořadí
65 Schnürmacherová J. (UB).
64 Botek F. (Kudlovice).
62 Blaha K. (Huštěnovice).

61 Stehlík P. (UB). 60 Hanák K. (UB). 59 Janůšek M. (UH), Kolaja A. (Svárov). 58 Mařák I. (UH). 57 Vacula L. (UB). 56 Hubáček A. (Kun.), Schnürmacher F. (UB), Vacula P. (UB), Vacula P. (UB). 55 Javor J. (Vlčnov), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Doležal T. (UH). 54 Thomayerová J. (UB), Janošek T. (Kudlovice). 53 Gajdošík S. (UH), Svoboda P. (Mor. Písek), Borýsek Z. (UH), Stehlíková M. (UB). 51 Pauřík A. (Kněžpole), Maroňák V. (UH), Koumar R. (Mistřice), Kadlčík M. (Popovice). 50 Lekeš L. (UB), Zelinka P. (Dol. Němčí), Rýc Z. (Svárov). 49 Kovařík L. (UO), Jančová M. (Dol. Němčí). 48 Vaculová L. (UB), Rýc F. (Svárov), Dvořáková M. (Třebíč). 47 Gášek J. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Měrková V. (Jar.), Šrámek P. (Traplice), Kirchner M. (Kun.). 46 Bukvald P. (SM). 45 Kopeček K. (UB), Fiala L. (UH), Plundrák M. (Mor. Písek), Křůmal F. (Březolupy). 44 Piňos F. (Hluk), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole). 43 Srnec J. (UB), Bánovský A. (Kněžpole). 42 Měrka M. (Jar.), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.). 41 Procházka J. (Tupesy), Zemek J. (UB). 40 Brázdil Z. (UH), Šurmánková A. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Schnürmacher F. (UB). 39 Schön J. (Mistřice), Zichová L. (UH), Dohnal T. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole). 38 Svoboda L. (Podolí). 37 Hamrlík F. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Šurmánek M. (Jar.), Špaček J. (Veselí n/M.), Abrhámová M. (UH). 36 Gajdošík F. (Jar.). 35 Drápal M. (Jar.), Macela M. (UH). 34 Vaškových M. (UH). 33 Pauřík J. (Kun.), Křůmal P. (Březolupy). 32 Prokeš M. (SM). 31 Ludvíček J. (Boršice), Pongo Ľ. (UH), Štěpaník M. (Babice), Vaškových L. (UH), Máčala J. (Vážany). 30 Jančová Z. (Dol. Němčí). 27 Bukvald A. (SM), Garžík K. (UH). 26 Mikulec F. (UH). 25 Jančová P. (Dol. Němčí). 19 Berecka V. (Březolupy), Dobeš A. (UH). 16 Brož Z. (Jar.), Pavelka S. (Kudlovice), Folwarczná M. (UH). 13 Slováček D. (Brno). 9 Šimík V. (Nedakonice). 8 Mikulka L. (Topolná). 7 Vojtek M. (SM). 6 Berec L. (Bystřice p/L.), Blaha ml. K. (Huštěnovice). 5 Holásek R. (UH). 3 Janošková A. (Kudlovice). 2 Grebeníček J. (O.N.V.).

Správné výsledky 11. kola
2:2 - 2:0 - 0:1 - x:x - 2:6

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace