Vítězná derniéra

Nezdenice Sport 08 / 06 / 2011

Divizní fotbalistky Nezdenic se rozloučily se sezonou vítězstvím na půdě zálohy Holešova 3:0. Kouč Lumír Petrka přitom vsadil i na hráčky, které obvykle jen zahřívají lavičku.
Holešov B - Nezdenice 0:3 (0:1)
I proto byl první poločas vcelku vyrovnaný, jediný gól zařídila ve 35. minutě střídající Petrková st. V přestávce Petrka poslal na hřiště další tři hráčky základní sestavy a zápas se změnil v jednostrannou záležitost, kterou korunovaly góly Chupíková s Hanákovou.
NEZDENICE: Mendlová - Hrubošová, Synčáková, Drgová, Chupíková, Petrková ml., Mendlová I., Minaříková, Lukášová, Hanáková, Kelíšková. Střídaly: Petrková st., Eliášová, Strouhalová, Jeglová.