Vítězná premiéra Hastíka

Slovácko Sport 10 / 02 / 2016

Divizní fotbalisté ČSK Uherský Brod pod novým koučem v zimní přípravě pálí jako u Verdunu. Jejich brankostroj rozložil i Líšeň, čtrnáctý tým MSFL. Apetit prokázala i Nivnice, která si smlsla na Jarošovu.
UH. BROD - Líšeň 6:1
Borci od Olšavy pokračují ve střeleckých manévrech, ve čtyřech přípravných zápasech nasázeli soupeřům 20 gólů. Šesti obdařili třetiligovou Líšeň. „Soupeř byl sice o něco fotbalovější, ale agresivním stylem hry jsme jej zničili,“ říká spokojený kouč Martin Onda. Branky: Michalec 2, Hruboš, R. David, Dolina, vlastní. Poločas 3:0.
Nová Ves n/V. - STRÁNÍ 5:2
Straňané sice vedli po rychlém gólu Frühaufa, ale postupně jim jakoby došel dech, čehož soupeř bez zbytku využil. Branky: Frühauf, Križák.
Nivnice - Jarošov 4:0
Fotbalisté Nivnice měli na umělé trávě Na Lapači v Uherském Brodě celý zápas převahu, kterou vyjádřili čtyřmi brankami. Kouč Miroslav Ondrůšek představil i tři nové tváře Stanislava Josefíka, Denise Kejkrta a brankáře Jiřího Pochylého. Na druhé straně způsobil největší rozruch exligový Miloslav Penner (více na str. 17). Porážce ale nezabránil. Branky: Velecký, L. Ligas, Slezáček, P. Ligas. Poločas 2:0.
Kyjov - Nedakonice 0:3
Nový kouč Jaroslav Hastík premiéru na lavičce Nedakonic zvládl na jedničku. Branky: Bilavčík 2, Šoustek. Poločas 0:1.
Zbylé výsledky: Újezdec-Těšov - Bánov 5:1, 1.FC Slovácko ženy - Neulengbach 2:2 (2:0), K. Dubcová, Sedlačíková.

Zimní turnaj Dubňany
Osvětimany - Bzenec 1:5
Osvětimany nastoupily jen v jedenácti lidech a v brance s dorostencem, takže Bzenec měl cestičku k vítězství poměrně umetenou. Branka: Brhel. Poločas 0:2.
Boršice - Milotice 6:3
I když hráli Boršičtí v kombinované sestavě, vysoko vyhráli. Na zkoušku se představil gólman Pavela z Polešovic a obránce Bilíček z Kyjova. Branky: Dufek 3, Filipský 2, Hromada.

Zimní turnaj Napajedla
Napajedla B - Zlámanec 3:3 (2:2), Šurmánek 2, Dobrovský, Topolná - Spytihněv 7:2, J. Foltýn 4, Mráz 3.

autor: ceh, sal, sch