Vítězná přestřelka pro Pitín

Slovácko Sport 16 / 08 / 2018

Korytná - St. Hrozenkov 2:3 (1:1)
Branky: 45. Lukeš V., 90+5. (p) Vacula D. - 18., 71. Janků J., 81. (p) Janíček P. ŽK: 15. Vacula D., 80. Zetka P., 81. Blaha M. - 31., 78. Janků L., 44., 75. Machara P., 50. Husařík M., 90+4. Keňo T.
ČK: 49. Kroča M. - 75. Machara P., 78. Janků L. Diváci: 56.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Josef Flasar (laik), Dušan Šopík (laik).
Korytná: Poláček D. - Zetka P. (89. Mrázek P.), Zetka M. (89. Hladiš A.), Zámečník M., Novysedlák P., Kroča M., Kalavský L., Čaňo T., Čaňo M., Blaha M., Vacula D. (85. Popelka L.).
Trenér: František Lekeš.
St. Hrozenkov: Keňo T. - Sedlačík P., Ostravský F., Machara P., Králík M., Janků L., Janků J. (90+1. Breznický P.), Janíček P. (93. Gabrhel P.), Husařík M., Antál T., Bordiak J. (76. Michalec P.).
Trenér: Radek Šprtel.
Do utkání lépe vstoupili hosté, když v 18. min. prokličkoval přes obranu a přestřelil gólmana hostující Jan Janků, 0:1. Ve 45. min. vznikla v pokutovém území nepřehledná situace, míč našel hráč domácích Vojtěch Lukeš a upravil na poločasový výsledek 1:1. V 72. min. zvyšoval hostující Jan Janků z pokutového území, když opět přestřelil brankáře, 1:2. V 81. min. zvyšoval hostující Petr Janíček z pokutového kopu na 1:3. V závěru utkání, v 5. minutě nastavení, kopali i domácí pokutový kop, ale stačili jen snížit Dušanem Vaculou na 2:3.
Nejlepší hráči: Martin Blaha - Jan Janků

Bojkovice B (Pitín) - Žítková 6:3 (3:3)
Branky: 3. Kříž J., 6. Schäffer P., 20. Kalina A., 59. Krejzlík T., 68. Slavíček D., 69. Kuchař M. - 5., 36 (p) Krasňan F., 21. Novanský P. ŽK: 26. Kalina A. (Bojkovice B (Pitín)). Diváci: 75.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Berčík (laik), Marek Kúdela (laik).
Bojkovice B (Pitín): Berčík P. - Kříž J., Martinec R., Vápeník F., Slavíček D., Kuchař M. (88. Matoušek M.), Krejzlík T., Lukáš D., Kalina A., Schäffer P., Savara A.
Trenér: Zdeněk Spáčil.
Žítková: Šedivý M. - Smolík A., Pouza D. (85. Blaho D.), Novanský P., Krovina Z., Krasňan F., Hrubý M., Hargaš M., Čejka D., Bulko P., Horňák P.
Trenér: Jan Kubáň.
Utkání dobré úrovně, ve kterém obě mužstva hrála útočný fotbal, proto diváci viděli devět branek. Už ve 3. minutě hostující brankář neudržel střelu domácího Kříže, 1:0. V 5. minutě domácí gólman zvládl první střelu pouze vyrazit, na druhou střelu Krasňana už nestačil. O minutu později si Schäffer naběhl na centr a hlavou poslal domácí do vedení. Ve 20. minutě to už bylo 3:1, když se trefil Kalina. Uběhla minuta a hostující Novanský dostal pas, po kterém vyběhnuvšího gólmana Berčíka přeloboval 3:2. Ve 36. minutě byl Krovina faulován v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil Krasňan. Ve druhé půli stříleli branky jen domácí. V 59. minutě po chybě obrany upravil na 4:3 Krejzlík. V 68. minutě se z dvaceti metrů krásně trefil Slavíček. V 69. minutě utekl hostující obraně Kuchař, který upravil na konečných 6:3.
Nejlepší hráči: Pavel Schäffer - Peter Horňák

Bystřice p. L. - Záhorovice 0:1 (0:0)
Branky: 60. Pokorný D. ŽK: 11. Machala R., 47. Slezák V. - 47. Kočí Z., 88. Kročil T. ČK: 61. Kubena P. (Bystřice p. L.). Diváci: 326.
Rozhodčí: Vít Ondráš - Zdeněk Kopunec (laik), Viktor Šabršula (laik).
Bystřice p. L.: Hodulík J. - Zelinka P., Struhařík L., Slezák V., Pokorný D., Matucha K., Machala R., Londýn M., Kubena P., Hanák T. (86. Machala T.), Dornica P. (79. Cerioni F.).
Trenér: Lumír Maršálek.
Záhorovice: Janíček J. - Varga P., Šust R., Pokorný D., Michalčík R., Krč P., Kočí Z., Chytrý T., Chaloupka O., Solomko O., Solomko R. (80. Ondrušek D.).
Trenér: Zdenek Kočí.
Hodové derby utkání, které přineslo bojovný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Do poločasu nepadl ani jeden gól a za stavu 0:0 se odcházelo do kabin. V 60. min. se dostali do vedení hosté, když skóroval David Pokorný. Utkání se hrálo v duchu fair play, k vybočení došlo až v 61. min., kdy byl vyloučen domácí hráč Patrik Kubena. Domácí se i v 10 hráčích snažili do konce utkání vyrovnat, jenže jejich aktivita nevedla ke vstřelení branky, a utkání tak skončilo vítězstvím hostujícího týmu 0:1.
Nejlepší hráči: Vlastimil Slezák - Richard Michalčík

Přečkovice - Komňa 2:5 (2:3)
Branky: 26. Bezruč M., 31. Valíček B. - 7., 12. Varaďa M., 60., 83. Ondrušek M., 9. Lisoněk L.
ŽK: 44. Novosád J., 47. Kadleček J. - 47. Krpálek M. Diváci: 45.
Rozhodčí: Filip Šmejkal - Karel Šenkeřík (laik), Jiří Šašinka (laik).
Přečkovice: Tureček Z. - Vrba M., Valíček B., Slánský M. (85. Jančář M.), Procházka M., Nevěřil J., Krejčiřík L., Kaniok R. (83. Novosád J.), Hanák L., Bezruč M., Záhorovský A.
Trenér: Pavel Holík.
Komňa: Urbánek J. st. - Varaďa M., Staník M. (85. Vaverka I.), Ridoško M. (87. Mojžíšek T.), Ondrušek M., Lisoněk L. (89. Hloušek J.), Hanke T., Dolina M., Birás A., Lekeš M., Krpálek M.
Trenér: neuveden.
V Přečkovicích v úvodu zápasu ovládli tempo hry hosté a na dobrý výsledek si zadělali třemi rychlými góly v rozmezí 7. a 12. min.. Nejprve se po kombinační akci prosadil Martin Varaďa, druhý gól dal z přímého kopu Lukáš Lisoněk krásnou střelou do šibenice a z brejku na 3:0 opět zvyšoval Martin Varaďa. Domácí se ale nevzdali a na domácím hřišti urputně bojovali o každý míč. Odměnou jim byla branka Martina Bezruče v 26. min., který využil zmatku v obraně hostů a snížení na 2:3 v 31. min. rychlou akcí zajistil Bohdan Valíček. Po výměně stran se začala hra kouskovat, gól padl až po hlavičce Michala Ondruška, který přeskočil všechny domácí obránce v 60. min.. Na konečných 5:2 navyšoval opět hráč Michal Ondrušek v 83. min.. Výhru si po zásluze odnesli hosté.
Nejlepší hráči: Josef Nevěřil - Jan Urbánek

Rudice - Podolí 1:3 (0:1)
Branky: 65. Hauerland D. - 32. (p) Sládek P., 59. Pitr L., 69. Šiler P.
ŽK: 82. Tomaštík J. - 79. Haluza L., 85. Procházka T. Diváci: 40.
Rozhodčí: Filip Šmejkal - Ondřej Houba (laik), Pavel Záchvěj (laik).
Rudice: Daněk S. - Plášek V., Plášek M., Machala P., Jurásek M., Jadrníček A., Hladiš M., Hauerland M., Gavenda P., Daněk M., Hauerland D.
Trenér: Marián Šopík.
Podolí: Popelka A. - Sládek P., Samek E., Popelka D., Pitr L., Matoušek M., Hutyra R., Hanáček L., Haluza L., Abrhám F., Šiler P.
Trenér: Petr Hruboš.
Na hřišti Rudic se proti domácím hned v prvním kole postavili Podolané, kteří si při prvním představení ve skupině C okresní soutěže chtěli napravit reputaci. Šanci na výhru cítili i domácí, kteří začali první poločas lépe, byli nebezpečnější, ale jejich střely více mířily mimo bránu. Domácí vstupovali do soubojů o míč v prvním poločase mnohem agresivněji než hosté, což se jim vymstilo v 32. min., kdy po odpískaném faulu v pokutovém území penaltu bezpečně proměnil Sládek, 0:1. Poté začali domácí postupně přehrávat a po poločase diktovali tempo hry. Po kombinační akci dal druhý gól v 59. min. Pitr, 0:2. Domácí se však nevzdali a nadále využívali mezer v obraně hostí. Výborného brankáře Podolí prostřelil v 65. min. Hauerland, 1:2. Naděje domácích pak definitivně sebral již za 4 minuty Šiler, který upravil skóre na 1:3.
Nejlepší hráči: Daniel Hauerland - Patrik Šiler