Vítězné tažení Spartaku natáhl Mrlík

Uherský Brod Sport 03 / 02 / 2016

Basketbalisté Spartaku Uherský Brod už dohrávají základní část Oblastního přeboru střední Moravy jen z povinnosti. Z prvního místa už je nikdo nesesadí. I tak ale v Šumperku prodloužili sérii vítězství na dvanáct.
Šumperk B - UH. BROD 54:69
Jelikož se Severomoravané pohybují v dolní polovině tabulky, rozdíl v kvalitě byl patrný od první minuty. Spartak dominoval ve všech činnostech a místy domácí působili až odevzdaně. Spartak tak během zápasu poslal do hry opět juniory, kteří se ukázali ve výborném světle, skvěle doplňovali ostřílené mazáky. Borcem utkání byl jednoznačně Miroslav Mrlík, který se dostává do skvělé formy. Šumperku nasázel 27 bodů. Definitivní tečku za základní části Broďané udělají v pátek na palubovce UP Olomouc. V další fázi je čeká finálová skupina, ze které vzejde postupující do II. ligy. Body: Mrlík 27, Krejčiřík 13, L. Kratěna 8, J. Kratěna 6, Zálešák 5, Povolný 4, Dorazil 4, Rožek 2. Poločas 32:37.