Vítězný gól věnoval tátovi

Vítězný gól věnoval tátovi
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 30 / 05 / 2018

Třetím gólem v letošním ročníku Poháru OFS poslal vítěznou trofej do Uherského Ostrohu a stal se hrdinou, jehož jméno se zapíše zlatým písmem do klubové kroniky. Čtyřiatřicetiletý Tomáš Gaj­dorus, letní posila z Jalubí, gól věnoval tátovi, který leží v nemocnici. „Není to nic vážného, ale mrzí mě, že tu nemohl být,“ svěřil se vytáhlý kanonýr.
Jeho chvíle přišla v 77. minutě, kdy se na malém vápně vyšrouboval do vzduchu a „trkl“ míč do sítě. „To je přesně situace, na kterou celý zápas čekám. Odskočím si od hráče a jednoduše zametu. Věřil jsem, že to dám,“ popisoval vítěznou trefu Gajdorus, kterému na tribuně fandila manželka se synkem. V ostrožském dresu se po dvaceti letech vrátil na místo činu. „Fotbalové abecedě jsem se učil ve Slovácké Slavii, o to víc si vítězství vážím. Je to paráda, nemám slov,“ říkal dojatě se synem v náručí.
I když Jankovice kladly tuhý odpor, stále věřil, že pomyslné misky vah převáží na svou stranu. „Atmosféra stadionu nám trošku svazovala nohy, byli jsme nervózní, rychleji se zbavovali míče, ale je to logické. Většina nás takový zápas hrála poprvé. A navíc jsme narazili na fantastického soupeře, jednoho z nejtěžších v celé sezoně. Divím se, že okresní soutěže neprocházejí jako nůž máslem,“ smekl před protivníkem Gajdorus.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace