ŽK: 56. Körber S., 60. Forro M. - 56. Gajdůšek M., 70. Polanský L.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Ondřej Piža (laik), Břetislav Dolinský (laik).
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Poiselt A., Liška J., Lahola T. (60. Maňásek J.), Koukal P., Körber S., Horníček E., Fusek I. (90. Čaník R.), Forro M. (80. Maňásek Z.), Bičan M. Trenér: Zdeněk Ondryáš.
Bánov: Vrábel R. - Velecký J., Suchánek P., Polanský T., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal L., Gorčík L., Gajdůšek M., Durďák V., Bulejko P. (77. Mikyska M.). Trenér: Karel Kopeček.
Oba týmy byl od začátku aktivní. První se prosadili hosté a to v 14. minutě po kombinační akci ve vápně se střelecky blýskl Velecký. Domácí se snažili srovnat skóre, ale ve 22. minutě Bičan neproměnil nabídnutou brankovou příležitost. Dorovnání stavu se domácím nakonec v první půli podařilo a to 6 minut před poločasovým hvizdem. Branky docíli už vzpomínaný Bičan. Ve 48. minutě mohli jít hosté do vedení, ovšem Mahdal hlavičkoval mimo tři tyče. V téže minutě Velecký napálil míč do brankové konstrukce. Oba týmy se nakonec spokojily s dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Erik Horníček - Lukáš Mahdal

Huštěnovice - Boršice u Bl. 3:1 (2:0)
Branky: 20. Zlámalík R., 36. (p), 64. Umlauf M. - 53. (p) Bilík V.
ŽK: 90. Silný J. - 59. Ondra P.
Diváci: 82.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Čechmánek (laik), Petr Kanyza (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka T. (71. Řehůřek J.), Vaverka A., Umlauf M., Silný F., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z. (87. Silný J.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Boršice u Bl.: Bachan L. - Šimeček R. (83. Gál L.), Stodolák M., Polášek M., Ondra P., Nožička J., Němeček R., Kusenda P. (46. Tureček M.), Huspenina M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
Od úvodu zápasu se domácí tlačili před bránu hostů, ale střelecky se prosadili až ve 20. minutě, kdy otevřel skóre Zlámalík. Ani hosté nebyli bez šancí, ale i oni byli s koncovkou na štíru. Ve 35. minutě byl v pokutovém území faulován jeden z domácích hráčů. Z nařízené penalty zvýšil na 2:0 Umlauf. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Branky se dočkali i hosté, kteří v 53. minutě Bilíkem z penalty snížili. Bylo zaděláno na dramatickou koncovku, avšak v 64. minutě z trestného kopu svým druhým gólem zvýšil na 3:1 Umlauf. Nutno podoktnout, že při této brance neměl čisté svědomí hostující gólman. Domácí si závěrečné minuty zkušeně pohlídali a nepřipustili žádné zdramatizování zápasu.
Nejlepší hráči: Miroslav Umlauf - Rostislav Němeček

Jarošov - Kunovice 0:4 (0:2)
Branky: 36. Baný J., 43. Střelec T., 55. Remeš M., 84. Polášek R.
ŽK: 85. Bartoň P. (Jarošov).
Diváci: 150.
Rozhodčí: David Šimoník - Petr Hanáček (laik), Zdeněk Černý (laik).
Jarošov: Hančík F. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J. (63. Sedláček V.), Staroba R., Malina L. (73. Kolaja L.), Kováč P., Janík V., Grebeníček P., Dujka J. (89. Malina J.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Kunovice: Noha J. - Střelec T., Sklenář J. (81. Lahodný J.), Remeš M. (65. Brim M.), Polášek R., Kučera M., David T., Černý L., Brim O., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Obě mužstva od počátku předváděla utočnou kopanou, ovšem brankáři byli na svých místech. Od 30. minuty začali fotbalovější hosté přebírat iniciativu a v 36. minutě se dočkali první branky, jejímž autorem byl Baný. Do poločasu hosté z Kunovic přidali i druhou branku, střelecky se ve 43. minutě prosadil Střelec. Hosté druhých pětačtyřicet minut plně kontrolovali hru i skóre, to se změnilo v 55. minutě po brejku Remeše na 0:3. V samotném závěru, přesněji v 84. minutě se střelecky prosadil po chybě obrany Polášek a dal výsledku konečnou podobu na zasloužených 0:4.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Martin Remeš

Pitín - Korytná 3:1 (0:0)
Branky: 61. Struhař P., 82. Kozubík J., 90. Trllo Z. - 60. vlastní
ŽK: 24. Voda M. - 30. Málek Ma., 33. Janík D., 87. Matucha J.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Berčík (laik), Josef Flasar (laik).
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Martínek V., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Gabrhel P. (61. Janota R.), Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Korytná: Málek Mi. - Vacula J., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Macíček J., Kadlčík K., Janovský L. (72. Krajčovič T.), Janík D., Bartoš A. Trenér: Pavel Tinka.
Utkání začalo ve svižném tempu, útoky se střídaly na obou stranách bez využití nabídnutých šancí. V 60. minutě kopali hosté z poloviny hřiště přímý kop a domácí Voda přehodil hlavou vlastního brankáře Urbánka. Ihned po rozehrání domácí po úniku z pravé strany vyrovnali zásluhou Struhaře, který prostřelil Málka. V 82. minutě se dostali domácí do vedení, když  dlouhý nákop hostující Janík prodloužil hlavou před branku, kde stál Kozubík zcela osamocen a pohodlně  skóroval. Hosté se snažili srovnat, čož se jim nepodařilo, naopak v 90. minutě centroval Trllo, míč prošel netečován ke vzdálenější tyči do sítě na konečných 3:1.
Nejlepší hráči: Pavel Urbánek - Ondřej Navláčil

St. Město - O. N. Ves B 1:4 (0:2)
Branky: 62. Hastík O. - 37., 43. Pavlas Z., 78. Petratur D., 93. Kvapil R.
ŽK: 52. Žajdlík J., 57. Trávník R. - 29. Szabo M., 92. Kvapil R.
ČK: 77. Žajdlík J. - 93. Kvapil R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: David Šimoník - Jiří Stuchlík (laik), Jiří Kotek (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trávník R., Šopík R. (74. Panáček M.), Šobáň P., Svoboda O., Smělík M., Hastík R. (73. Sháněl R.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M. Trenér: Milan Višenka.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Tvrdoň E. (60. Ťok L.), Štěrba J., Szabo M., Svoboda P. (83. Kvapil R.), Petratur D., Pavlas Z. (66. Herák M.), Němec M., Kusák M., Jurásek D., Hábl O. Trenér: Michal Kusák.
První šanci si ve 12. minutě vytvořili hosté, když trefili břevno. Tento moment hosty probudil a byli po celý zbytek půle aktivnější. Paradoxně mohli jít ve 29. minutě do vedení domácí, když Štefaník s velkou námahou vyrazil přímý kop z hranice šestnáctky. Poté se už ale prosazovali hosté. Nejprve ve 37. minutě Pavlas otevřel skóre utkání a ve 43. minutě tentýž hráč zvýšil na poločasový výsledek - 0:2. Do 2. poločasu nastoupili domácí s cílem otočit stav utkání, v 62. minutě se jim podařilo snížit z kopačky Hastíka. Po vstřelení branky domácí nadále diktovali tempo hry, ale přibrzdilo je vyloučení Žajdlíka v 77. minutě kdy zahrál rukou a vyfasoval od rozhodčího druhou žlutou kartu a zároveň červenou. O minutu později se hostům podařilo zvýšit na 1:3, když se prosadil Petratur. V nastavení ještě zvýšil na 1:4 Kvapil, při oslavě branky si ovšem svlékl dres a jelikož už jednu žlutou kartu měl, taktéž putoval předčasně pod sprchy.
Nejlepší hráči: Milan Andrýsek - Zbyněk Pavlas

Strání B - Kněžpole B 2:0 (0:0)
Branky: 69. Motola J., 83. Haloda J.
ŽK: 60. Bruštík A. - 36. Hruboš L.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Guriča (laik), Vít Kozelek (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík P., Šimek J. (77. Haloda J.), Nuzík P., Motola J., Mimochodek R., Houšť V., Bruštík A., Adámek T. (85. Popelka D.), Adámek R. (56. Janošík J.). Trenér: Václav Popelka.
Kněžpole B: Kozelek O. - Pastyřík R., Palčík R., Krejčiřík M. (75. Křen B.), Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L. (87. Mazůrek A.), Haša M., Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
Souboj dvou mužstev B týmu se hrál od začátku ve svižném tempu až do 24. minuty, kdy Radek Kašný měl na noze tutovku, ale překopl domácí branku. Pak se ke slovu dostal domácí Šimek, který po nádherné kombinační akci ve 35. minutě přestřelil hostující bránu, a tak poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu domácí nastoupili s větší chutí a bojovností vybojovat nějaký bod. V 69. minutě došlo konečně ke změně skóre, kdy po pěkné kombinační akci centroval Nuzík a Motola hlavou otevřel skore. Hosté se snažili kombinovat, ale přišel trest v 83. minutě, kdy domácí zahrávali rohový kop a Haloda nekompromisně hlavou usměrnil do protisměru gólmana na 2:0. Hosté mohli v 85. minutě Radkem Kašným korigovat výsledek, kdy se řítil sám na domácího gólmana, ale neproměnil, a tak domácí získali tři body zaslouženě, neboť dokázali proměnit své gólové šance.
Nejlepší hráči: Tomáš Adámek - Ondřej Kozelek

Tupesy - Buchlovice 2:1 (0:1)
Branky: 58. Bureš R., 66. Hruška J. - 32. Schuster M.
ŽK: 53. Dvořák J., 85. Kovařík P., 89. Šarata R. (Buchlovice).
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych (8,2) - Jiří Vávra (laik), Petr Hlůšek (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Tupesy: Chramcov J. - Vávra P. (90. Mikula F.), Vávra O. (68. Drška M.), Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Hruška J. (85. Gejdoš M.), Gejdoš J., Bureš R., Burda T., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z. (80. Kučík M.), Šarata R., Strakoš S. (46. Jurča A.), Schuster M., Procházka J., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Dvořák J., Belant L. (52. Hlůšek P.). Trenér: Josef Surý.
Od začátku utkání se lépe dařilo domácím fotbalistům, když už v 5. minutě jeden z domácích hráčů nevyužil svoji gólovou příležitost. O 5 minut později se předvedl domácí brankář, když střelu Mikuly vytěsnil na roh. Ve 32. minutě po rychlém brejku hostí a zaváhání domácí obrany se nemýlil Schuster, který poslal míč vedle brankářovi nohy - 0:1. Do poločasu se již nic zajímavého nestalo a do kabiny se tedy šlo za stavu 0:1. Úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím fotbalistům, když v 58. minutě si přesně naběhl Bureš a hlavou z malého vápna srovnal na 1:1. O 8 minut později se domácí radovali podruhé, když se trefil Hruška - 2:1.
Nejlepší hráči: Roman Bureš - Jiří Mikula

Okresní soutěž 3. kolo
Buchlovice - Kunovice 1:4 (1:2)

Branky: 35. Dvořák J. - 4. (p) Černý L., 37. Balaštík A., 80. Kučera M., 87. Lahodný M.
ŽK: 50. Hlůšek P., 79. Dvořák J. - 10. Černý L., 61. Brim O., 91. Krček L.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Petr Hlůšek (laik), Zdeněk Černý (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Šarata R., Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Kovařík P., Kořínek M., Dvořák J., Cigoš P., Belant L. Trenér: Josef Surý.
Kunovice: Uhlík R. - Šebák O., Střelec T. (85. Brim M.), Remeš M. (66. Lahodný M.), Polášek R., Kučera M., David T. (88. Krček L.), Černý L., Brim O., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Hosté nastoupili do utkání aktivně a již ve 4. minutě zahrávali pokutový kop za podražení útočníka, který Černý proměnil. O pět minut kopali pokutový kop také domácí, ale gólmana nepřekonali. Domácí se nevzdali a ve 35. minutě vyrovnali Dvořákem. O tři minuty později šli hosté opět do vedení a to zásluhou Balaštíka. Druhý poločas se nesl zcela ve znamění hostů, kteří ale své šance spalovali a domácí mohli vyrovnat. Poté opět převzali iniciativu hosté, kopali pokutový kop ovšem i domácí gólman se vyznamenal a vyrazil střelu na roh. Kunovice se dostaly ke slovu až v 80. minutě, kdy se nádherně z volného přímého kopu trefil Kučera. Tečku za utkáním udělal v 87. minutě náhradník Lahodný - 1:4. Vítězství hostů bylo zasloužené a nebýt mimořádného výkonu domácího gólmana Dvořáka, mohlo být ještě větší.
Nejlepší hráči: Petr Dvořák - Martin Remeš

Okresní soutěž 11. kolo
Tupesy - St. Město 2:1 (0:1)

Branky: 48., 77. Hruška J. - 13. Šopík R.
ŽK: 57. Gejdoš M., 65. Hruška J. - 95. Hastík O.
Rozhodčí: Roman Bednář - Tomáš Hanáček, Jiří Vávra (laik).
Tupesy: Chramcov J. - Mikula F. (46. Vávra P.), Maňásek M., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš M. (78. Oslzla R.), Gejdoš J., Drška M. (46. Madzia D.), Bureš R., Burda T., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trávník R., Šopík R. (86. Sháněl R.), Svoboda O., Smělík M., Kubík L. (90. Trubačík L.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M., Abrhám R. (58. Hastík R.). Trenér: Milan Višenka.
Ve 13. minutě zacentrovali hosté z pravé strany před bránu, kde v tísni vystřelil Šopík, brankář domácích stačil míč ztlumit, ale ten se přesto dostal do brány - 0:1. Ve druhé půli začali silným náporem hosté, po krásné kombinaci se dostal do vyložené šance Milan Smělík, ale Chramcov zázračným zákrokem udržel domácí ve hře. K překvapení všech udeřilo na druhé straně ve 48. minutě, kdy ze šestnácti metrů Hruška přihrával spíše před bránu, ale do protipohybu brankáře a míč skončil za jeho zády - 1:1. Hosté měli v 70. minutě šanci, kdy Smělík střílel kolem pravé tyče těsně vedle. V 77. minutě po levé straně unikl Bergauer, zacentroval před bránu a Hruška již neměl problém strhnout vítězství na stranu domácích. Stínem utkání bylo zranění Romana Abrháma, který musel být převezen na ošetření do nemocnice.
Nejlepší hráči: Jan Hruška - Jiří Daťko