Vítězný start zařídil mág Černocký a ostrostřelec Míka

Slovácko Sport 30 / 04 / 2013

Inlinisté Reflexu Uherské Hradiště vykročili do nové sezony pravou nohou, když zvítězili na půdě nováčka z Přerova 6:5, kde se hattrickem blýskl Vít Míka. Druhý zástupce Slovácka z Uherského Brodu se vrátil s osmibrankovým přídělem ze Zlína.

Přerov - Uh. Hradiště 5:6

I když hradišťský klub v pauze opustil hrající kouč Pšurný, ale i Sakrajda a s omluvou přispěchali Balaštík s Bičánkem, připsal si na konto první tři body. O vítězství se lví měrou postaral gólman Černocký, který chvílemi doslova čaroval. „Opravdu předváděl neuvěřitelné zákroky. Nejdůležitější přišel za stavu 5:4, kdy vychytal únik dvou protihráčů, dojel vyražený puk u mantinelu a po jeho dlouhé přihrávce zkompletoval Míka hattrick,“ smekl před čarodějem v masce Miroslav Rýpal, trenér a předseda klubu v jedné osobě, kterého mrzí jen nedisciplinovanost hráčů. „Tři z pěti gólů jsme inkasovali v oslabení,“ vysvětlil Rýpal. Branky: Míka 3, Piluša, Nesrsta, Horák. Čtvrtiny 2:1, 1:2, 1:3, 1:0.
UH. HRADIŠTĚ: Černocký – Horák, Valenta, Nesrsta, Míka, Flora, Kovařík, Piluša, Schuster, Oharek.

Zlín - Uh. Brod 8:3
Broďané drželi s favoritem krok pouze do 20. minuty, kdy na ukazateli skóre svítily dvě dvojky. Jenže pak už převzali taktovku Devils, kteří dokráčeli k očekávanému vítězství. Odpor soupeře však definitivně zlomili až v poslední části, kdy se trefili třikrát během necelých čtyř minut. Branky: Kartůsek 2, Jillen. Čtvrtiny 0:1, 3:1, 2:1, 3:0.