Vítězství Boršic zajistila penalta

Boršice Sport 11 / 06 / 2015

Fryšták - Boršice 1:2 (0:1)
V první půli si domácí udržovali mírnou územní převahu, během úvodní dvacetiminutovky měl dvě tutovky Křenek a jednu Chudý. Hosté šli do vedení ve 29. min., z první vážné šance se trefil Brázdil. O vyrovnání se postaral v 57. min. Hřebačka a o pět minut později stejnému hráči nebyl uznán gól pro postavení mimo hru. V 74. min. hosté šli opět do vedení, Kaspřák proměnil penaltu. V samém závěru měli domácí dvě velké možnosti na vyrovnání, ale hosté těsné vedení uhájili. Rozhodčí Bernatík, 100 diváků.
Boršice: Remeš - Vlček, Kaspřák, Kopčil, Filipský, Dufek, Náplava, Brázdil, Večeřa, Klvaňa, Hromada.
Střídali: Ohnutek, Brzica
Vizovice - Baťov 1930 0:1 (0:0), Vigantice - Provodov 3:1 (2:0), Chropyně - Rožnov p/R. 2:1 (1:1), Bystřice p/H - Morkovice 4:1 (1:0), Vsetín - Holešov 1:0 (0:0), Luhačovice - Kelč 2:3 (1:2)