Vítězství do Svárova

Vítězství do Svárova
Uherské Hradiště Sport 26 / 02 / 2012

Osmé kolo HOPE pětky se stalo kořistí Antonína Kolaji mladšího ze Svárova, který zvítězil s osmi body. Výsledky dvou utkání nebyly do hodnocení zařazeny.
8 A. Kolaja ml. (Svárov).
6 J. Zemek (UB), M. Doležalová (UH).
5 P. Večeřa (UH), I. Mařák (UH).
4 L. Jelínek (UH), M. Měrka (Jar.), V. Melichárek (Jar.), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Plundrák (Mor. Písek).
3 M. Křůmalová (Březolupy), P. Křůmal (Březolupy), F. Křůmal (Březolupy).
2 P. Ševčík (UB), F. Botek (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazurková (UH), K. Blaha (Huštěnovice), F. Šupka (Kun.).
1 M. Janůšek (UH), F. Gajdošík (Jar.), S. Gajdošík (UH), J. Mazůrek (Kun.), D. Hykl (Jar.), V. Šimík (Nedakonice), D. Urban (Nedachlebice), V. Volčík (UH), J. Ludvíček (Boršice), M. Omelka (Bánov), P. Gabriel (UH), Z. Rýc (Svárov), A. Kolaja (Svárov), Z. Borýsek (UH), V. Měrková (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Rozsypálek (Jar.), M. Ebnerová (SM), J. Schön (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Bečica (Mařatice), A. Bukvald (SM).

Průběžné pořadí
44 M. Doležalová (UH).
39 J. Schön (Mistřice), V. Kadlčíková (Popovice).
37 M. Měrka (Jar.).
36 M. Bečica (Mařatice), A. Hubáček (Kun.), I. Mařák (UH), D. Hykl (Jar.).
35 L. Jelínek (UH), P. Večeřa (UH), A. Kolaja (Svárov).
34 M. Rozsypálek (Jar.).
33 P. Svoboda (Mor. Písek).
32 A. Pauřík (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek).
31 J. Zemek (UB), V. Šimík (Nedakonice), P. Gabriel (UH).
30 Z. Borýsek (UH).
29 D. Urban (Nedachlebice), F. Botek (Kudlovice), M. Abrhámová (Mařatice), J. Pauřík (Kun.), Ľ. Pongo (UH).
28 M. Zapletalová (Vlčnov), K. Kopeček (UB), V. Volčík (UH), P. Ševčík (UB), J. Ludvíček (Boršice).
27 F. Gajdošík (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice).
26 M. Janůšek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Mazůrek (Kun.), J. Omelka (Bánov).
25 L. Kalina (UB), M. Kundera (SM), V. Melichárek (Jar.).
24 Z. Brázdil (UH), T. Doležal (UH).
23 R. Kouřil (UH).
22 S. Gajdošík (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), F. Rýc (Svárov).
21 Z. Rýc (Svárov).
20 M. Omelka (Bánov), A. Bánovský (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice).
19 F. Šupka (Kun.).
18 A. Bukvald (SM).
17 E. Ebner (SM), J. Mazurková (UH), V. Měrková (Jar.).
15 M. Vaškových (UH), A. Krpal (Stříbrnice).
14 P. Bukvald (SM), L. Krejčiřík (Luhačovice).
13 F. Křůmal (Březolupy), R. Holásek (UH).
7 P. Křůmal (Březolupy), M. Křůmalová (Březolupy), M. Ebnerová (SM).
4 A. Doležalová (UH).
2 M. Macela (Mařatice), P. Bečicová (Mařatice), M. Kučera (UH)

Správné výsledky 8. kola
1. 0:1  2. 0:2  3. x:x  4. 0:2  5. x:x

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace