Vítězství okořenil hattrick Švecové

Nezdenice Sport 05 / 11 / 2014

Fotbalistky Nezdenic přezimují v tabulce krajského přeboru páté. V rozlúčce s podzimní sezonou porazily Březůvky 4:1, když se hattrickem blýskla kanonýrka Lenka Švecová.
Nezdenice - Březůvky 4:1
Za deset minut bylo v Nezdenicích vymalováno. Jen tak málo času potřebovala Švecová, aby dvakrát rozvlnila síť a nasměrovala svůj tým ke třem bodům. Domácí hráčky si pak vytvářely spoustu dalších šancí, ale ujala se až rána Jeglové z hranice velkého vápna. „Ještě jsme stihly i zahodit pokutový kop,“ dodala obránkyně Vlaďka Drgová. Ani po přestávce se obraz hry nezměnil, domácí hráčky stále hrály prim. Nejagilnější byla střídající Tomaštíková, která nakonec asistovala u zásahu Švecové, která tak zkompletovala hattrick. Branky: Švecová 3, Jeglová. Poločas 3:0.
NEZDENICE: Manová - Chupíková, Janíčková, Vrábelová, Drgová, Ponížilová, Hanáková, Synčáková, Hrubošová, Jeglová, Švecová. Střídaly Tomaštíková, Lukášová, Sedlačíková.