Vítězství slaví jen Hluk

Slovácko Sport 11 / 08 / 2010

Krajský přebor

Vel.Karlovice - O.N.Ves 4:2 (2:1)
Domácí fotbalisté do zápasu vtrhli jako uragán a již od 5. minuty šli do vedení brankou Kučery. Hosté v obraně nestíhali, hráli jakoby v nedbalkách a ve 24. minutě inkasovali podruhé. Hosté se do hry dostali ve 38. minutě krásnou střelou Zálešáka. Ve druhé části mohl vyrovnat Kreisl, ale své sólo trestuhodně zakončil střelou nad. Klid do domácích řad přišel až deset minut před koncem, když po chybě brankáře a kapitána Máčaly domácí Červenec proměnil penaltu. Pěkná hlavička Šálka ještě oživila naděje Ostrožanů na bod, ale v nastaveném čase výsledek pečetil tečovanou střelou Orság. Těsně před závěrečným hvizdem byl hostům vyloučen Šálek.
Rozhodčí Kypr, 150 diváků
O.N.Ves: Hájek - Bouchal (46. L. Pokorný), Straka (18. Chrástek), Slezák (70. Jurásek), Kreisl - Zálešák, Šálek, M. Pokorný, Galuška - Máčala, Píštěk.
Morkovice - Dol. Němčí 4:0 (2:0)
Hned v úvodu Valášek zblízka přestřelil branku hostí a ve 12. min. se domácí dožadovali vyloučení hráče hostí, který zezadu fauloval Valáška. Ve 20. min. se ve vápně pěkně uvolnil Hladký a přesnou střelou dal první branku zápasu. Ve 40. min. prostřelil brankáře Valášek a bylo to 2:0. Hosté měli jedinou šanci z dobře zahraného trestného kopu, ale Veselý vyrazil na roh. V 55. min. přihrál Valášek před branku a nabíhající Tesař vsítil třetí branku domácích. V 85. min. byl ve vápně hostí stažen Valášek a nařízenou penaltu bezpečně proměnil brankář Veselý.  Rozhodčí Hladiš, 220 diváků
Dolní Němčí: Bobčík - Šmehlík, Chladil, Světinský, Krchňáček Pavel, Kadlček Tomáš, Stojaspal Karel, Stojaspal Tomáš, Cmol, Stojaspal Martin, Pitner. Střídali Jančář, Krchňáček Martin, Kadlček Jan.
Hluk - Chropyně 2:1 (0:0)
 Hosté nastoupili s velmi omlazeným celkem a po hrací ploše se překvapivě lépe pohybovali. U hostí ohrozil domácího gólmana střelou z dálky Sobek, u Hlučanů se zastřeloval Michal Zalubil. Po přestávce převzali taktovku domácí, ale v jejich snažení je přibrzdil gól hostujícího Buksy v 52. min. z penalty, když rychlý brejk zastavila nedovoleně domácí obrana. Závěrečná půlhodina byla ve znamení dobývání chropyňské svatyně, šanci na vyrovnání měl nejdříve Jurásek, ale obrat ve skore přišel až v závěru. V 82. min. vyrovnal z penalty O. Machala a v 86. min. dal vítězný gól Michal Zalubil. Rozhodčí Březáček, 200 diváků
Hluk: Fojtík - Zalubil Martin, Machala J., Botek, Zalubil Michal, Hanák, Machala O., Minařík, Radoch, Šimčík, Jurásek. Střídali: Janča, Klabačka, Bochánek

Provodov - FC Vsetín 2:1 (1:1), Val. Klobouky - Vigantice (1:1), Slušovice - Kateřince 2:0 (0:0), Holešov - Spytihněv 3:5 (2:3), 1.Valašský FC - Luhačovice 0:2 (0:0)