Vítězství zinscenovali Burša s Horehleděm

Uherské Hradiště Sport 05 / 09 / 2012

I když z druholigového kádru zůstaly jen trosky, hokejisté HC Uherské Hradiště v úvodním přípravném zápase na boje v krajské lize zvítězili. Na domácím ledě porazili Brumov-Bylnici 8:6, když se střelecky blýskl Petr Burša, autor hattricku.
Uh. Hradiště - Brumov 8:6
Trenérská dvojice Petr Sakrajda, Igor Kellner měla k dispozici čtrnáct hráčů, včetně dvou brankářů, kteří na soupeře vletěli jako velká voda a ve čtvrté minutě vedli 2:0. Brumov se ale rychle oklepal a s podporou přesilových her třemi góly v rychlém sledu otočil skóre. Ještě do první sirény ale na ukazateli skóre vykouzlil dvě trojky Burša a Hradišťští pak zápas ovládli. Brumov se dostal ke slovu až za stavu 8:3, kdy během 16 sekund dvakrát překonal jinak výborně chytajícího Vlachynského, který Bajtalovi lapil i trestné střílení. Branky a asistence: Burša 3, Horehleď 2, Dobeš, Pudelka, Pochylý (Horehleď 2, Hrabec, Krystýnek, Šrenk, Dobeš, Pochylý, Lažek, Burša, Fridrych). Třetiny: 3:3, 4:0, 1:3)
UH. HRADIŠTĚ: Vlachynský (Hubáček) - Krystýnek, Rozhon, Pochylý, Lažek - Horehleď, Fridrych, Hrabec - Dvořák, Burša, Pudelka - Šrenk, Dobeš.

autor: ceh, jb