Vlastenec musí mrzet

Boršice Sport 19 / 05 / 2016

Fryšták - Boršice 3:2 (2:0)
Souboj sousedů v tabulce dopadl lépe pro domácí, kteří sice vstřelili o branku méně než hosté, ale ti si ke své smůle vstřelili vlastence. Fryšták vedl do poločasu 2:0, a to i díky jedné brance boršického Vlčka, který se trefil za záda vlastního gólmana. Po obrátce ale hosté přidali. V 54. minutě snížil Kaspřák, který o deset minut dokázal vyrovnat. Z remízového stavu se ale hosté dlouho neradovali, už v 68. minutě opět vedli domácí. Do konce utkání už ale Boršičtí recept na vstřelení další branky nenašli.
Branky: Kaspřák 2
BORŠICE: Janečka - Groulík (46. Zach), Kaspřák, Bělaška, Kopčil, Filipský, Dufek, Šustr (81. Brzica), Vlček, Přikryl, Hromada.
BAŤOV - Bystřice p. H. 2:1, Holešov - Vigantice 2:1, Rožnov p. R. - Slušovice 5:1, Morkovice - Napajedla 2:1, Štítná n. V. - Chropyně 1:5