Branky: 35. Krystýn T., 73. Čagánek P. - 23. Nožička J.
ŽK: 56. Čagánek P. - 44. Jankůj M., 44. Halík M., 70. Hotař M., 82. Tomšic R.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Zdeněk Tománek (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Břestek: Jakoubek P. - Zelinka P., Zámečník M., Stuchlík J., Silný M. (32. Křemeček J.), Plevák L., Lahola I., Krystýn T. (80. Šmatelka J.), Jurča P., Frühauf R. (83. Crla M.), Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
Boršice u Bl.: Slaník J. - Zimčík R., Tomšic R., Nožička J., Němeček R., Ježek P., Jankůj M., Hotař M., Halík M., Gal J. (80. Tureček M.), Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Od úvodního hvizdu začali lépe hosté, domácí byli rychle zatlačeni na vlastní polovinu. Boršice o sobě daly vědět už ve 4. minutě, ale Jankůjovy nůžky mířily těsně vedle. V 10. minutě domácí Silný z malého vápna netrefil bránu. Ve 23. minutě založili hosté rychlý protiútok a z malého vápna Nožička otevřel skóre. Domácí po obdržené brance zabrali a vytvořili si několik šancí. Tu největší spálil Krystýn ve 28. minutě, když šel sám na gólmana. Branku ale netrefil. Ve 35. minutě chybovala hostující obrana a Krystýn se tentokrát nemýlil a srovnal. Druhý poločas začal v režii domácích s několika šancemi, ale bez gólového efektu. V 60. minutě zahrával domácí Čagánek trestný kop, míč se odrazil od tyče, ale trojice útočníků míč do prázdné brány nedopravila. V 73. minutě zahrával Čagánek trestný kop z dvaceti metrů a upravil na konečných 2:1.
Nejlepší hráči: Petr Jakoubek - Marek Hotař

Drslavice - Nivnice 2:2 (0:1)

Branky: 75. Vacula P., 92. Machálek I. - 28. Boďa M., 85. Skočovský D.
ŽK: 46. Kopták R., 48. Bureš P. - 15. Michalec J., 18. Velecký V., 61. Boďa M.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Věrný (laik), Jan Esterka (laik).
Drslavice: Hroch M. - Věrný R. (53. Ševčík P.), Vacula P., Šrámek P., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek I., Kopták R., Dýmal P., Bureš P. (88. Hamada D.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O., Michalec J., Máčalík M., Krajčovič Z., Holboj M., Bortel L. (50. Ryšávka F.), Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
V první půli patřila hra hostům. Hned v 8. minutě Bortel přihrál Skočovskému, který z velkého vápna trefil břevno. V 17. minutě hostující Velecký vystřelil na bránu, ale jeho ránu brankář Hroch zlikvidoval. Ve 25. minutě Bortel centroval na Krajčoviče, který však z 20 metrů Hrocha nepřekvapil. O tři minuty později Boďa z velkého vápna krásnou střelou otevřel skore - 0:1. Ve 31. minutě Orlovský mohl srovnat, ale jeho střela skončila vedle brány. Ve druhé půli měli více ze hry domácí. V 52. minutě Šrámek centroval z pravé strany na Dýmala, jeho nebezpečnou hlavičku ale Koktavý chytil. V 72. minutě nastřelil domácí Kopták břevno. Vyrovnání přišlo v 75. minutě. Bureš přihrál Vaculovi, který nedal gólmanovi šanci - 1:1. O pět minut později neuznal rozhodčí pro údajný ofsajd domácím branku. V 85. minutě Skočovský zaznamenal střelou k tyči druhou branku hostí. V nervózním závěru se domácí dočkali vyrovnání. Po faulu rozehrával přímý kop Kopták a hlavou míč za záda hostujícího gólmana usměrnil Machálek.
Nejlepší hráči: René Kopták - Marek Boďa

Jarošov - Vlčnov 1:2 (0:1)
Branky: 70. Oharek V. - 5. Konečný R., 47. Pinkava R.
ŽK: 45. Chmelina M., 64. Mikulinec P. (Vlčnov).
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Hanáček (laik), Josef Podškubka (laik).
Jarošov: Kolaja L. - Zajíc T., Vyorálek J., Šácha J., Staroba R. (42. Vandírek L.), Sedláček V., Sedláček R. (62. Oharek V.), Malina L., Malina J., Grebeníček P. (70. Kováč P.), Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Tomala J., Slovák J., Pinkava R., Matějíček M., Křapa L., Konečný R. (62. Tomala K.), Kašpařík P. (46. Mikulinec P.), Kameník J., Chmelina M. (74. Havlík R.). Trenér: Ivo Šimčík.
Utkání začalo útočně, ale nepřesnost se nalepila na kopačky domácích. V 5. minutě po pravé straně zaútočili hosté a po hezké kombinaci zůstal v pokutovém území volný hráč Radim Konečný. Ten nedal domácímu gólmanovi šanci. Tato situace zřejmě ovlivnila velkou část zápasu, neboť hosté byli koncentrovaní v obraně, vyráželi do bleskurychlých útoků a hrozili dalšími brankami. Zato domácím se nedařilo vůbec nic. V 26. minutě hosté zahodili šanci z pěti metrů. Martin Chmelina přehlavičkoval prázdnou branku. Domácí se dostali do vyložené šance ve 39. minutě. Po pravé straně se míč dostal až k úplně volnému Grebeníčkovi, kterého gólman vychytal ze dvou metrů!
Po přestávce zabral zřejmě nacvičený signál. Richard Pinkava vystřelil z voleje, hostující hráči se rozestoupili a k údivu všech skončil balon v brance - 0:2. V 70. minutě se dopustila chyby obrana hostů. P o pravé straně unikl Vlastimil Oharek a vykřesal jiskřičku naděje snížením na 1:2. Od té doby domácí ožili, byli rovnocenným partnerem, ale vynikajicího brankáře hostů už nepřekonali. Nestalo se tak ani v 82. minutě, kdy střelu Pavla Kováče s námahou vyškrábl na roh. Po chvíli brankář zachytil míč na brankové čáře.
Nejlepší hráči: Vlastimil Sedláček - Vlastimil Hlaváček

Kostelany n. M. - Polešovice 1:3 (1:1)
Branky: 25. Gabriel P. - 29. Korvas Z., 46. Kotek R., 60. Janík Z.
ŽK: 38. Mojžíš Josef - 31. Černoch M., 41. Běhávka J., 86. Hasoň D.
Diváci: 160.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Libor Procházka (laik), Jan Červinka.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný P., Šimík D. (29. Tomašů M.), Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D., Kunovjánek B. (73. Facalka R.), Gabriel P., Dvouletý R. (62. Herzog L.), Kamarád J. Trenér: Martin Vávra.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O. (67. Korvas R.), Kotek R., Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Janík M., Hasoň J. (45. Lubojacký M., 78. Hasoň D.), Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Sousedské derby začalo o 12 minut později. V 7. minutě Mojžíš přihrál míč Kamarádovi a ten se bravurně uvolnil. Jeho střelu ale brankář hostů Pavela chytil. Ve 24. minutě chybovala hostující obrana, Kunovjánek vystřelil z velkého vápna, ale Pavela překrásnou střela vyrazil na rohový kop. Ve 26. minutě Ventrča centroval míč z levé strany, Gabriel na jeho míč naskočil a zaznamenal první branku - 1:0. Ve 29. minutě se domácí dožadovali faulu, hlavní rozhodčí ale nechal pokračovat ve hře. Hostující celek toho využil a vyrovnal na 1:1. Domácí zaspali druhý poločas. Hned ve 46. minutě Černoch přihrál míč Kotkovi a ten střelou z velkého vápna zvýšil na 1:2. V 60. minutě Lubojacký rozehrál rohový kop. Z těžkého centru Janík zvýšil hlavou na 1:3. V 66. minutě se bravurně prosadil Kunovjánek, ale jeho šanci Pavela znovu vykryl.
Nejlepší hráči: Jiří Kamarád - Martin Černoch

Nezdenice - Uh. Ostroh 2:1 (1:0)
Branky: 39., 66. Bachůrek M. - 73. Kočiš P.
ŽK: 55. Kociňák J., 85. Lux R. - 29. Kovařík M.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Dolinský, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Mikulec P. - Šašinka O., Sviták P. (65. Lux R.), Mikliš M., Kolínek R., Kolínek L. (29. Uličník J.), Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M. (88. Vaculík F.), Adámek R. Trenér: Josef Pospíchal.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Roubal A., Procházka Z., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Jurásek Z., Durna M., Čápek J., Boček L. (82. Horák M.). Trenér: Pavel Vlk.
V Nezdenicích se střetla kvalitní mužstva z popředí tabulky. A byli to hosté, kteří domácí zatlačili a měli i dvě tutovky. První zahodil Durna v 17. minutě a druhou ve 37. minutě Vlk, který přízemní střelou těsně minul. O dvě minuty později se pravidlo nedáš dostaneš opět potvrdilo. Hosté špatně odkopli míč k Bachůrkovi, který namířil k tyči -  1:0. Ve druhé půli domácí zatlačili Ostrožany. Vyplynula z toho jedna šance, Sviták však z malého vápna střílel nad. V 66. minutě domácí zatahli míč po tlaku po pravé straně, Bachůrek dostal zpětnou nahrávku, potahl si míč k pokutovému území a přízemní střelou zvýšil na 2:0. Hosté se ale nepoložili. Naopak, Kočiš z přímého kopu snížil na 2:1. Od té chvíle hosté převzali iniciativu, domácí se stáhli do obranné ulity, což se jim málem vymstilo. V 84. minutě Kunovjánek nádhernou střelou k tyči mohl vyrovnat, ale gólman Mikulec špičkami prstů míč vytáh na roh.
Nejlepší hráči: Martin Bachůrek - Martin Kovařík

Os. Lhota - Nedakonice 0:3 (0:1)
Branky: 56., 77. Petek M., 12. Klečka J.
ŽK: 77. Šicha Z. - 69. Sklenář J., 81. Petek M.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hanáček (laik), Jaroslav Andrýsek (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Žajdlík M. (55. Žajdlík S.), Zbořil S. (82. Bílek P.), Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J., Bachan O. (73. Malušek T.). Trenér: Josef Dominik.
Nedakonice: Ondřej M. (85. Gavenda L.) - Šoustek P., Stupka J., Sklenář J., Petek M., Lukůvka M., Klečka J., Hladký J. (63. Vojtek Z.), Čagánek R. (46. Trubačík M.), Bilavčík R. Trenér: Roman Sklenář.
V úvodu zápasu měli míč častěji na svých kopačkácj domácí, kteří zahrávali sérii rohových kopů, avšak bez gólového zakončení. V 10. minutě se radovali hosté z úvodní branky, kterou však rozhodčí kvůli ofsajdu neuznal. Za dvě minuty si však Klečka naběhl na centr a střelil první branku Nedakonic. V první půli viděli diváci hru velmi dobré úrovně a to ze strany obou týmů. Obě mužstva si vypracovala několik slibných šancí, ale bez gólového efektu. Ve druhé půli se hosté znovu prosadili. Petek zaznamenal dvě branky. Nedakoničtí tak dovedli utkání do zdárného konce.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Martin Petek

Traplice - H. Němčí 0:3 (0:2)
Branky: 10. Janeček P., 12. Hanák D., 70. Bahula L.
ŽK: 47. Březina P., 93. Vávra J. - 40. Tureček M., 59. Janeček P., 73. Malík T.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Ladislav Vranka (laik), Roman Macalík (laik).
Traplice: Vávra J. - Valér T. (46. Vaverka L.), Trávníček V., Slavík J., Omachlík P., Merta Z., Měrka M. (27. Matoušek M.), Kolínský T., Březina T., Březina P., Polách O. Trenér: Karel Světnička.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Tureček M., Mikulec M., Kadlček V., Janeček P., Jančařík F., Huňka V., Hanák D. (19. Malík T.), Fábry J. (88. Tureček P.), Bahula L. Trenér: Luboš Zámečník.
Za slunečného počasí se hrál pohledný fotbal, který produkovali zejména hosté a dovedli to vyjádřit i brankami. V 10. minutě zachybovala domácí obrana a Janeček, který postupoval sám na brankaře, otevřel skóre - 0:1. Vzápětí opět zazmatkovala domácí obrana a pro hostujícího Hanáka nebyl problém dopravit míč do branky - 0:2. Tento hráč se po střetu s brankářem v 19. minutě zranil a musel střídat. Domácí poté vyrovnali hru, ale do konce poločasu už nezahrozili. Naopak hosté mohli pět minut před poločasem zvýšit vedení, ale nastřelili jen břevno.
Do druhého poločasu provedl domácí trenér pouze jednu změnu, přesto se hra více vyrovnala. Chyběl jen brankový efekt. V 70. minutě naopak zvýšil vedení hostů kapitán Bahula - 0:3. Za zmínku stojí ještě průnik hostů v 93. minutě, v níž Tureček netrefil prázdnou branku a napálil míč do obránce.
Nejlepší hráči: Tomáš Kolínský - Lukáš Bahula