ŽK: 33. Kolínek M., 80. Struhař P. (Nezdenice). Diváci: 115.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Martin Tokoš, Jan Šupák.
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Struhař P., Kukuča L., Kolínek M., Kociňák T., Bartoš Š., Kolínek M., Hasoň T. (81. Adámek R.), Mlčúch J. (71. Janík D.), Dvořák M.
Trenér: Jiří Vystrčil.
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mráz D. (89. Jurčík T.), Mikulka M. (35. Hoferek O.), Mikoška J., Lapčík A. (93. Belej J.), Hoferek P., Hoferek J. (66. Leitner J.), Haša P.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Z obou stran se jednalo o opatrně hrané utkání s minimem šancí. Do prní vážnější šance se dostali hosté ve 33. minutě, kdy po faulu rozhodčí nařídil pokutový kop. K jeho exekuci se posatvil Haša, který nastřelil pouze tyč Jurigovy brány. Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu a to ve 44. minutě, kdy se na hostující bránu řítil sám Dvořák, ale svou šanci trestuhodně zahodil, protože nastřelil pouze gólmana. Druhý poločas začali lépe hosté a to když v 53. minutě utekl domácí obraně Lapčík, který vsítil úvodní a jak se později ukázalo i jediný gól zápasu. Nezdenice mohly nakonec srovnat a to v 88. minutě Adámkem, který z metru netrefil hlavičkou bránu.
Nejlepší hráči: Michal Juriga - Pavel Hoferek

Slavkov - Hluk B 2:1 (2:0)

Branky: 2., 40. (p) Reňák R. - 56. Sabo J.
ŽK: 52. Končitík M. - 32. Sabo J. Diváci: 41.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Denis Fridrich, Martin Sípek.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Salát J., Reňák R., Peter O., Končitík M. (75. Zámečník L.), Jankůj M., Halík M. (46. Švardala Z.), Halík J., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Hluk B: Bachan L. - Vozár P., Straka J., Sabo J., Polách P., Nguntual Tum Thang (77. Vagai T.), Machala J., Loutocký E., Kuřina P., Dekrét D., Zalubil O.
Trenér: Luděk Loutocký.
Domácí hráč Reňák se trefil již ve 2. minutě a to přímo z rohu. V 16. minutě se k odraženému míči dostal v pokutovém území hostující Kuřina, ale branku se mu nepodařilo vstřelit. Ve 30. minutě šel Nguntual sám na domácího gólmana, ale minul bránu. Ve 38. minutě se dostal do šance domácí Stojaspal, ale gólman Bachan jeho pokus zlikvidoval. O minutu později byl v pokutovém území faulován domácí Halík a z nařízené penalty se Reňák nemýlil. Ve druhé půli už byli hosté lepší, ale nedařilo se jim střelecky, zahodili minimálně pět tutovek. V 56. minutě se podařilo hostům snížit, trefil Sabo, ale to bylo od hostů vše. V 62. minutě měl Sabo možnost vyrovnat, ale netrefil branku. Domácí mohli v závěru navýšit vedení, ale Habarta trefil pouze břevno.
Nejlepší hráči: Radim Reňák - Jan Sabo

Březová - Bánov 6:1 (1:1)
Branky: 68., 71., 84. Janků M., 44., 47. Pomajbík D. 78. Borýsek V. - 1. Bortel L.
ŽK: 36. Janků M., 52. Majer J. - 76. Helebrand M. Diváci: 149.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Josef Janků (laik), Břetislav Polanský (laik).
Březová: Bruštík D. - Ševčík T., Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V. (74. Smítal Ja.), Matějíček P. (46. Majer J.), Janků M., Čaňo P. ml., Čaňo P., Čaňo D., Borýsek V.
Trenér: Josef Uher.
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Suchánek P., Skočovský D., Polanský T. (71. Szymurda J.), Polanský L. (71. Bulejko P.), Horňák P., Helebrand M. (79. Polášek Marek), Guryča R., Dalajka M. (46. Kejkrt D.), Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Hosté se ihned po rozehrávce dostali před domácí bránu čímž otevřeli účet zápasu Bortelem. Po této brance domácí značně znervózněli a v této atmosféře se odehrával celý poločas. Březovští měli neustále připomínky k verdiktům rozhodčího. Ve 44. minutě po samostatné akci vyrovnal kanonýr Pomajbík, který překonal gólmana Mahdala. Tentýž hráč hned po změně stran poslal Březovou do vedení. Když poslal míč mezi gólmanovy nohy. Od této doby začali domácí na hřišti excelovat, když začali podnikat rychlé protiútoky. Třetí branku přidal v 68. minutě Janků, který o tři minuty později přidal i čtvrtou branku. V 78. minutě Borýsek po kombinaci a narážečce na hranici pokutového území vymetl šibenici hostující brány. Poslední tečku za utkáním udělal Janků.
Nejlepší hráči: David Čaňo - Radim Velecký

Uh. Ostroh - Kněžpole 4:3 (3:1)
Branky: 17., 36. Gajdorus T., 33., 81. Pavlas Z. - 71., 77. Šopík R., 1. Zubalík J.
ŽK: 43. Lopata M., 65. Horák M., 91. Pavlas Z. - 69. Remeš V. Diváci: 130.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Vojtěch Jahoda, Miloslav Nižinský (laik).
Uh. Ostroh: Šicha Z. - Větříšek A., Šálek R., Pavlas Z., Nováček T., Lopata M., Kovařík M., Horák M., Gajdorus T., Durna M. (87. Mrkva T.), Čápek J. (90. Boček L.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Kněžpole: Vyorálek J. - Zubalík J. (61. Grebeníček P.), Večeřa M., Uherek R. (46. Maršálek A.), Šopík R., Remeš V., Palčík R., Kozelek M., Hruboš P., Flíbor D., Brázdil O.
Trenér: Radim Palčík.
Hosté se dokázali prosadit již v první minutě zápasu, kdy kapitán hostí Zubalík přeloboval po chybě obrany domácího gólmana, 0:1. Domácí se tlačili do útoku a vyústěním tlaku byl gól po centru z pravé strany, trefil se v 17. minutě Gajdorus. Ve 33. minutě po krásné akci zvyšoval Pavlas na 2:1. Ve 36. minutě opět po centru zvýšil hlavou Gajdorus 3:1. Domácí také nastřelili břevno po střele Gajdoruse. Druhá půle začala náporem hostí, domácí přestali hrát. V 71. a v 77. minutě se podařilo hostům vyrovnat, oba góly vstřelil Šopík. Domácí přidali na aktivitě a po chybě obrany hostí vsítil vítěznou branku v 81. minutě Pavlas.
Nejlepší hráči: Tomáš Gajdorus - Robert Šopík

Jarošov - Polešovice 1:3 (1:2)
Branky: 31. Stojaspal M. - 35. Kala M., 45. Martykán M., 65. Černoch M.
ŽK: 34. Hromada P., 55. Omelka Martin - 49. Janík Z., 53. Černoch M. Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Matěj Jegla, František Brázda (laik).
Jarošov: Kolaja L. - Štolba R., Štengl R. (70. Němec M.), Stojaspal M., Příplata F., Penner M., Omelka Martin (60. Jančík M.), Omelka Marek (84. Krajčovič M.), Laga D., Kováč P., Hromada P.
Trenér: Radek Pekárek.
Polešovice: Mlčák P. - Vaculík J., Stašek O., Martykán M., Kubiš M., Kala M., Janík Z., Černoch M., Bernatík T. (83. Tringela J.), Běhávka J., Juřena O.
Trenér: Jiří Tyl.
Prvních třicet minut patřilo domácímu Jarošovu, který tvořil hru a nebezpečně útočil. Odměnou byl gól, který vstřelil Stojaspal ve 31. minutě. Jarošov po vstřelené brance přestal hrát a Polešovice toho využily. Ve 35. minutě po rohovém kopu vyrovnal hlavou Kala. Pár vteřin před koncem poločasu vyslal Martykán střelu na bránu, která skončila až za zády domácího brankáře. Druhá půle byla dvacet minut vyrovnaná, ale poté se z ničeho nic dostal do úniku Černoch a prudkou střelou zvýšil na 1:3. Zbytek utkání se hrálo nahoru dolů, ale branka již nepadla a proto si tři body odváží Polešovice.
Nejlepší hráči: Marek Stojaspal - Martin Martykán

Bílovice - O. N. Ves 2:3 (1:1)
Branky: 31. Mikšaník D., 46. Dujka J. - 83., 87. Zálešák M. 6. Jurásek D.
ŽK: 39. Hanák M., 92. Žůrek A. - 44. Jurásek J., 70. Zálešák M., 84. Jurásek D. Diváci: 72.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Michael Bartoň, Miroslav Raichel (laik).
Bílovice: Vrzal R. - Zlámal Z. (82. Otáhal L.), Zlámal J. (77. Janota J.), Semela E., Hlaváček P., Hanák M. (46. Žůrek A.), Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O. (55. Zlatý I.), Bajaja K., Mikšaník D.
Trenér: Antonín Šimon.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák M. (89. Nikl R.), Ťok J., Petratur D. (45. Peprníček T.), Máčala M., Lorenc T., Kreisl M. (65. Pěnčík V.), Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J., Kosík A.
Trenér: Rostislav Kreisl.
V Bílovicích se hrál od prvních minut velmi dobrý a vyrovnaný fotbal. Byli to hosté, kteří se již v 6. minutě po prvním útoku dostali do vedení, trefil se Jurásek přímou střelou k tyči. Od té chvíle byla hra vyrovnaná, domácí mohli vyrovnat v 17. a 18. minutě, kdy měli šance Mikšaník a Dujka. Domácí se dočkali vyrovnání ve 31. minutě, prosadil se Mikšaník. Ve druhém poločase se domácí dostali ve 46. minutě do vedení, Dujka se trefil přesně k tyči 2:1. Poté byla hra dlouho vyrovnaná, ale hosté na tom byli lépe fyzicky. V 83. minutě vybojoval míč Zálešák a z pětadvaceti metrů vyrovnal na 2:2. Tentýž hráč v 87. minutě vsítil vítězný gól, kdy využil špatně odehraného míče a pečetil stav utkání na 2:3.
Nejlepší hráči: David Mikšaník - Martin Zálešák

Vlčnov - Prakšice 4:3 (0:2)
Branky: 55., 83. Tománek J., 60. Stojaspal Mi., 64. Kubal P. - 22., 46. Slezák D., 32. Lysoněk L.
ŽK: 50. Křapa L., 83. Tománek J. - 61. Jurák V. Diváci: 95.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Jan Šupák, Zdeněk Zapletal (laik).
Vlčnov: Machala L. (46. Křapa M.) - Zemek P. (46. Kubal P.), Tománek J. (87. Minařík M.), Stojaspal Mi., Mikulec M., Machala D., Křapa L. (55. Polanský R.), Kašpařík Pa., Gregor R., Flasar J. (85. Moštěk A.), Bartošek J.
Trenér: Petr Kašpařík.
Prakšice: Marášek M. - Vráždil T., Slezák D., Mikel J. (70. Hlavín R.), Lysoněk L., Jurák V., Jahoda F., Hořínek J. (30. Dedík J.), Gajdůšek M., Dynka J., Babušík J.
Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kterým se podařilo vsítit první branku ve 22. minutě, trefil se Slezák. Další branku přidali hosté ve 32. minutě, kdy se prosadil Lysoněk. Do konce poločasu byli hosté lepší a domácí k ničemu nepustili. Hned po přestávce vstřelili hosté gól na 0:3, který jim paradoxně svázal nohy a hosté přestali hrát. Domácím se ve druhé půli podařilo vstřelit čtyři branky. Nejprve se prosadil v 55. minutě Tománek. Poté snižoval Stojaspal v 60. minutě. Na 3:3 srovnal v 64. minutě Kubal. A obrat dokonal v 83. minutě Tománek. Vlčnov tedy zvítězil 4:3.
Nejlepší hráči: Jakub Tománek - Michal Gajdůšek