Vlčnov po přestávce dvěma góly otočil zápas s Kunovicemi

Slovácko Sport 01 / 05 / 2014

Nedakonice - Prakšice 4:0 (2:0)
 V úvodní půlhodině byli domácí lepší a získali dvoubrankový náskok, v závěru půle měli hosté možnost zkorigovat stav, ale nepotrestali hrubky v domácí obraně. Po přestávce už na hrací ploše dominovali domácí a po hodině hry dvěma góly upravili konečný stav na 4:0. Branky: Belák, Bartošík, Klečka, Lukůvka.
Zlámanec - Ostr. Lhota 4:2 (3:0)
Domácí měli raketový nástup a v 17. min. vedli už 3:0. Po přestávce se hosté zvedli, ale stačilo to pouze na zkorigování stavu. Branky: vlastní, Damborský, Sadil, Šurmánek - Lučný, Štergenich.
Havřice - Strání 0:2 (0:2)
Hosté byli v první půli aktivnější a vedli lacinou brankou Indry, druhou přidal Koritina z penalty. Po změně stran se aktivita přenesla na kopačky domácích a střelci měli smůlu v koncovce.
Koryčany - Sušice 3:1 (2:1)
Domácí měli v zápase trvalou převahu a po půlhodině vedli 2:0 brankami Kroutilíka a Samsonka. Hosté z první vážnější akce v závěru poločasu snížili Mikulíkem. Po přestávce se hrálo jen na bránu hostí, ale domácí se dlouho nemohli vypořádat s obranným valem soupeře, to se podařilo až Tesařovi v závěru zápasu.
Jalubí - Sehradice 1:1 (0:1)
Domácí měli v úvodu dvě tutovky, které promarnili a hosté do přestávky vedli, když si domácí dali vlastní gól. Po přestávce byla hra vyrovnaná a v 85. min. vyrovnal na spravedlivou plichtu Gajdorus.
Vlčnov - Kunovice 3:2 (1:2)
V poli bylo utkání vyrovnané, domácí byli efektivnější v proměňování šancí a podařilo se jim otočit nepříznivý stav. V závěru měli hosté dvě výborné příležitosti na vyrovnání, ale domácí podržel gólman. Branky: Bída, Tománek, Tomala - Petřek 2.
Zlechov - Osvětimany 0:0
V první půli byli lepším celkem hosté, ale vážněji domácího gólmana neohrozili. Po přestávce domácí hru vyrovnali, a i když od 66. min. hráli bez vyloučeného Kedry, tak bezbrankovou remízu udrželi.