Vlčnov rozhodl už ve druhé minutě

Slovácko Sport 09 / 10 / 2014

Kunovice - Zlechov 5:2 (2:1)
Domácí podali velmi dobrý výkon a po zásluze získali vedení 2:0 a Vlček měl možnost navýšení náskoku. Šanci však neproměnil a z protiútoku byl faulován Kowalík a sám z penalty dal kontaktní gól. Po přestávce v 53. min. si Vlček vše vynahradil a zvýšil na 3:1, ale hostující Kowalík se opět postaral o snížení na rozdíl jediné branky. Odpor hostí zlomili domácí po hodině hry dvěma brankami, to už Zlechovští hráli bez vyloučeného Zajíce. Branky: Šebák 2. Lahodný, Vlček, Střelec - Kowalík 2
Nedakonice - Koryčany 2:3 (1:1)
Po dvaceti minutách spálili domácí dobrou šanci, vše lépe řešil ve 24. min. Hyrák, který křížnou střelou dal vedoucí branku. Do přestávky hosté srovnali Mušálkem z penalty. Po přestávce se v 50. min. blýskl výstavní střelou Cigoš - 2:1. Inkasovaná branka hosty nabudila a v 77. min. se trefil z trestného kopu Hubr a když už se zdálo, že diváci uvidí penalty, tak se po rohovém kopu dostal míč ke střídajícímu Prokešovi a ten dal vítězný gól.
St. Město - Sušice 5:1 (3:0)
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí nováčka, který měl zápas bezpečně pod kontrolou a nebýt výborného brankáře Lašáka v brance hostí, mohla být výhra domácích i dvouciferná.
Branky: Hastík O., Hastík R., Hynčica, Damovský, Svoboda - Hastík P.
Havřice - Prakšice 1:2 PK (1:0)
V první půli měli více ze hry domácí a od 21. min. vedli brankou Mošťka. Po přestávce se hra vyrovnala a hosté zlikvidovali v 65. min. náskok domácích zásluhou Dynky. V závěru se oba celky snažily o vstřelení vítězné branky, ale i přes několik šancí se to ani jednomu celku nepovedlo. V penaltách měli více štěstí hosté.
Jalubí - Ořechov 1:3 (0:1)
Ve 2. min. spálil tutovku Gajdorus a od toho se odvíjel i výkon domácích. Hosté byli aktivnější a měli ve svém středu Trlidu, autora tří branek, za domácí skóroval Botek.
Vlčnov - Buchlovice 1:0 (1:0)
Vítězný gól dal už ve 2. min. Gregor. Domácí byli aktivnější v první půli, hosté svým pohybem a kombinací měli navrch po přestávce, ale jejich snaha o vyrovnání vyšla naprázdno.
V.Otrokovice B - Morkovice B 6:1