Vlčnov se proti Starému Městu probudil až po přestávce, kdy zápas otočil třemi brankami

Slovácko Sport 23 / 04 / 2015

Zlechov - Morkovice 2:1 (2:1)
V bojovném utkání domácím vyšel začátek a ve 36. min. vedli už 2:0. Hosté pak srovnali hru a do poločasu dali kontaktní gól Pajgrem. Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí obrana jim v tom zabránila.
Prakšice - Kunovice 2:1 (1:0)
 V první půli se hrálo podle domácích not, Hostinek dalekonosnou střelou překvapil hostujícího golmana. Další šanci domácímu Dynkovi vzápětí zlikvidoval. Po přestávce spálil další velkou šanci domácí Ondra. Hosté pak ožili a dokázali skóre vyrovnat. Utkání pak pokračovalo v rychlém tempu a útoky se střídaly na obou stranách. Výhru domácích zařídil Jurák, těsné vedení si Prakšičtí pohlídali.
Ořechov - Nedakonice 1:2 (0:1)
Hosté byli v utkání produktivnější, z mála šancí se jim podařilo vstřelit dvě branky Klečkou; už ve 2. min. se hlavou trefil po rohovém kopu, druhou přidal v 54. min. Domácí byli v zápase aktivnější, měli celou řadu příležitostí, ale v bráně hostí stál skvělý Vitásek, který kapituloval pouze jednou, a to v 73. min., kdy jej překonal důrazný Rezek. V 68. min. neproměnil domácí Matula penaltu.
Vlčnov - St. Město 3:2 (0:2)
 Hosté byli v první půli aktivnější a překvapivě získali dvoubrankový náskok zásluhou Bělašky a Müllera. Po přestávce domácí zabrali a dokázali vývoj zápasu obrátit. Branky vítězů dali Kameník, Fibichr a Činčala.
Jalubí - Havřice 2:1 (1:0)
Souboji mužstev z chvostu tabulky skončil lépe pro domácí, kteří vedli od 3. min. brankou Doseděla. Domácí měli další šance, které nedali. Tlak domácích ustal, když pro zranění museli střídat dva hráči, přesto v 67. min. zvýšil P. Horák na 2:0. Hostující Buráň zkorigoval konečný stav v 89. min.
Buchlovice - V. Otrokovice B 4:1