Vlčnov se výhru pořádně nadřel

Vlčnov se výhru pořádně nadřel
Slovácko Sport 22 / 05 / 2014

Velmi dobře rozehráli duel s vedoucím Vlčnovem dorostenci Újezdce. V poločase vedli 1:0 a po změně stran zvýšili skóre dokonce na 2:0. S vývojem se ale odmítl smířit hostující kanonýr Polanský, který se quatrotrickem postaral o dokonalý obrat. Prakšice odjely do Šumic pouze s devíti hráči, podaly sice bojovný výkon, ale i tak dostaly na cestu bohatou výslužku v podobě jedenácti gólů. Ještě hůř se vedlo Korytné, která vyfasovala sedmnáctibrankový výprask v Podolí. V “hradišťské” skupině si diváci příliš branek neužili. Dva zápasy odehráli během tří dnů dorostenci Ostrožské Nové Vsi, kteří si na vlastním hřišti připsali stoprocentní úspěšnost a jejich gólman navrch i dvě čistá konta. Jarošov výhrou nad Nedakonicemi potvrdil své vedení v tabulce.
Okresní přebor dorost sk.A
14. kolo
O. N. Ves - Bílovice 2:0 (1:0) M. Lopata 2, SK Zlechov - Mařatice 2:0 (1:0) Náplava, Mikula, Jarošov - Nedakonice 3:0 (1:0) M. Jančík, Mar. Omelka, Jurča, Popovice - St. Město 0:13 (0:4) Blaha 3, Roubínek 3, Drahovský 2, Verbík 2, Trávník, Otrusiník, Melichárek
1. Jarošov    10    2    0    105:16    32
2. St. Město    10    1    1    91:10    31
3. Os. N. Ves    6    2    3    19:22    20
4. Nedakonice    5    3    4    54:23    18
5. Zlechov    5    0    6    36:49    15
6. Bílovice    3    1    8    18:42    10
7. Popovice    2    0    10    13:93    6
8. Mařatice    1    1    10    14:95    4
Okresní přebor dorost sk.B
16. kolo
Újezdec - Vlčnov 3:5 (:) Brulík 2, J. Lekeš - Sagula 4, Polanský, Šumice - Prakšice 11:0 (6:0) Lekeš 2, Kreisel 2, Mach 2, Pančocha 2, M. Hauerland, V. Ondřej, Žampach, Bánov - Havřice 5:2 (4:0) Velecký 2, Popelka 2, Horňák - Bania, Phamheamh, Podolí - Korytná 17:2 (7:0) Sečkář 4, Koulak 2, Šudřich 2, Pitr 2, Graja 2, Hanáček 2, Paška 2, vlastní - P. Lekeš, Popelka
1. Vlčnov    13    1    1    76:17    40
2. Šumice    12    1    1    90:9    37
3. Bánov    10    2    3    66:27    32
4. Prakšice    7    1    7    55:54    22
5. Újezdec    6    2    6    55:45    20
6. Podolí    5    2    8    52:44    17
7. Hradčovice    3    3    8    30:63    12
8. Havřice    2    2    10    49:80    8
9. Korytná    0    0    14    13:147    0
Okresní přebor žáci
20. kolo
Újezdec - Šumice 0:7 (0:2) Brostík 3, Mlčůch 2, Dvořák, Šidlo, Jarošov - Uh. Ostroh 9:3 (2:3) Jurča 5, D. Pařenica, Běťák, 2, L. Pařenica - Ovečka 2, Rapant, Mistřice - Bánov 8:2 (4:1) Posolda 3, Švec, Vrána, Tomešek, Hromeček, Trčka - Kročil, Franc, Topolná - Prakšice 7:2 (6:0) T. Viceník 3, Belej, Hába, Vojtášek, Polášek - Řezníček, Hořínek, O. Lhota - Nivnice 0:15 (0:9) Bartoš 5, Petřivalský 2, Hladiš 2, Chovanec 2, Fojtík, Mahdal, Lysoněk, Trtek
1. Nivnice    15    1    0    139:7    46
2. Mistřice    13    1    1    109:12    40
3. Šumice    13    0    2    121:13    39
4. Újezdec    8    0    7    60:54    24
5. Jarošov    7    1    7    45:50    22
6. O. N. Ves    7    1    7    53:71    22
7. Bánov    6    1    9    34:74    19
8. Topolná    4    2    10    27:67    14
9. Uh. Ostroh    3    0    12    26:92    9
10. Os. Lhota    3    0    13    19:145    9
11. Prakšice    2    1    13    19:67    7
Okresní soutěž žáci sk.A
14. kolo
Sušice - Jalubí 4:4 (2:1) J. Hubál 2, E. Hábl 2 - T. Kolář 2, V. Dobiáš 2
1. Osvětimany    9    0    0    89:3    27
2. Jalubí    6    1    2    39:18    19
3. Sušice    5    1    3    26:24    16
4. Buchlovice    4    0    4    42:15    12
5. Velehrad    1    0    8    9:74    3
6. Košíky    0    0    0    0:0    0
7. Traplice    0    0    8    0:71    0
Okresní soutěž žáci sk.B
14. kolo
Březolupy - Bílovice 1:3 (0:0) Gajdošík - Bajaja 2, Čada, Kněžpole - Havřice 6:8 (4:4) Otáhal 5, Fojtík - J. Kočica 4, Janků, Kubiš, Halka, Viceník
1. Bílovice    7    0    1    27:12    21
2. Kněžpole    6    0    2    46:18    18
3. Havřice    6    0    2    35:15    18
4. Březolupy    4    0    5    16:28    12
5. Mařatice    1    0    7    10:33    3
6. Nedachlebice    1    0    8    11:39    3
7. Popovice    0    0    0    0:0    0
Okresní soutěž žáků M sk. A
16. kolo
FA Zlechov - Buchlovice 12:2 (7:0) Šrom 3, Hradil 2, Haša 2, Arbet, Salinger, F. Kedra, L. Kedra, T. Daníček - Lukeštík 2, Podolí - Babice 0:8 (0:5) Maňásek 2, Ides 2, Lanspek, Rožek, Dřínka 2
1. Vlčnov    10    1    0    162:16    31
2. Tupesy    8    1    2    103:27    25
3. Hradčovice    6    0    6    49:68    18
4. Babice    6    0    5    48:67    18
5. Buchlovice    5    0    7    74:62    15
6. Zlechov    5    0    7    63:60    15
7. Ořechov    4    0    5    51:54    12
8. Kudlovice    0    0    0    0:0    0
9. Podolí    0    0    12    9:205    0
Okresní soutěž žáků M sk. B
14. kolo
Slavkov - Korytná 1:7 (0:4) J. Zámečník - Vacula 5, Čagánek 2, S. Loz - ČSK Uh. Brod 1:7 (0:3) Novák - Chovanec 2, Valenta 2, Koželuha, Man, Bartončík, Orel Uh. Brod - St. Hrozenkov 3:0 (2:0) Malůš, Jančář, Durďák, Bystřice p/L - Březová 3:12 (2:6) Pe. Čaňo 2, Baný - Pe. Ševčík 7, Panák 2, Grebík, Uher, Hanák
1. Březová    10    1    0    123:16    31
2. ČSK Uh. Brod    10    0    2    96:35    30
3. Korytná    8    1    3    85:32    25
4. Orel Uh. Brod    8    0    4    60:45    24
5. St. Hrozenkov    3    1    8    20:53    10
6. Suchá Loz    2    1    8    21:83    7
7. Bystřice p. L.    1    3    8    23:103    6
8. Slavkov    1    1    10    13:74    4
OP přípravek starší
18. kolo
Tupesy - Vlčnov 10:1 (3:0) J. Tomeček 6, M. Tureček 2, J. Martinák, T. Chramcov - K. Tykalová, D. Němčí - FC Slovácko 4:4 (1:1) T. Hibler 2, D. Karlík, J. Šlambor - J. Ježková 2, S. Stavjaníková, K. Bláhová, Nivnice - O. N. Ves 9:2 (1:0) Straňák 4, Kozelek 3, Zálešák 2 - Kotačka, Prchlík
1. D. Němčí    11    3    2    159:64    36
2. Os. N. Ves    11    1    4    158:79    34
3. Nivnice    11    0    4    192:75    33
4. Slovácko    10    3    4    156:79    33
5. Uh. Ostroh    8    2    4    117:57    26
6. Hluk    8    0    7    97:87    24
7. Tupesy    7    1    7    83:94    22
8. Zlechov    5    0    9    90:124    15
9. Spytihněv    4    0    11    70:146    12
10. Buchlovice    4    0    10    52:158    12
11. Vlčnov    0    0    17    17:228    0
OP přípravek mladší
18. kolo
Tupesy - Vlčnov 7:2 (6:1) T. Dostál 2, P. Kunert 2, T. Chramcov, J. Tomeček, L. Kovařík - K. Tykal 2, D. Němčí - FC Slovácko 2:1 (2:0) T. Vlk, T. Huspenina - T. Vlachynská, Nivnice - O. N. Ves 13:9 (6:2) Straňák 7, Zálešák 5, J. Hladiš - Kalný 4, Suchoň 2, Prchlík 2, Opravil
1. Nivnice    14    0    1    193:98    42
2. Buchlovice    11    0    3    121:88    33
3. Tupesy    10    0    5    89:66    30
4. Hluk    9    2    4    124:94    29
5. Slovácko    9    2    6    134:112    29
6. D. Němčí    7    2    7    87:94    23
7. Os. N. Ves    7    1    8    92:97    22
8. Uh. Ostroh    4    1    9    74:102    13
9. Spytihněv    3    2    10    67:139    11
10. Vlčnov    2    2    13    75:130    8
11. Zlechov    2    0    12    74:110    6
OS přípravek sk. A
16. kolo
Topolná - Nedakonice 2:7 (1:3) Sklenářová, Kedra - Horňák 5, Král 2, Kněžpole - Huštěnovice 7:2 (3:1) Šimík 3, Jak. Berčík 2, Hubáček, Soviš - Slezák, Šťastová, Jarošov - Ořechov bude sehráno v náhradním termínu, Mistřice - Březolupy 9:5 (3:2) O. Polášek 4, P. Tománek 4, Tomeček - Hoferek 3, Duda 2, Babice - Mařatice 4:2 (2:1) Peterka 3, Litoš - Bartoš, Valouch
1. Ořechov    11    0    0    218:15    33
2. Kněžpole    10    1    1    99:46    31
3. Nedakonice    9    0    4    122:70    27
4. Huštěnovice    7    2    4    99:67    23
5. Mistřice    5    2    6    82:114    17
6. Jarošov    4    1    7    75:106    13
7. Březolupy    3    2    8    72:125    11
8. Topolná    3    1    9    64:109    10
9. Mařatice    2    3    8    57:114    9
10. Babice    2    2    9    42:164    8
OS přípravek sk. B
14. kolo
Újezdec - ČSK Uh. Brod 2:3 (0:1) Kelíšek, Jančářová - Chovanec 2, Šmilauer, Prakšice - FC Slovácko B 0:9 (0:6) Vaculová 6, Slováčková 2, Obadalová, Bánov - Orel Uh. Brod 10:2 (5:0) Borák 4, Rapant 3, Daněk 3 - Dubský, Řihák, Havřice - Hradčovice 3:8 (1:5) Chovánek 2, Kouřil - Pišoja 3, Řihák 2, Maleňák, Malina, Šobáň
1. Slovácko B    8    1    1    124:40    25
2. ČSK Uh. Brod    8    1    2    73:43    25
3. Hradčovice    6    3    2    54:34    21
4. Újezdec    5    3    2    29:29    18
5. Bánov    3    0    7    38:57    9
6. Orel Uh. Brod    2    2    7    27:70    8
7. Havřice    2    1    7    12:48    7
8. Prakšice    2    1    8    12:48    7
OS přípravek sk. C
14. kolo
Strání B - Šumice nehl., Rudice - Žítková 1:8 (0:2) nehl., Březová - Korytná 2:1 (1:0) J. Panák, F. Panák - Brož
1. Slavkov    10    0    0    115:26    30
2. Březová    7    2    2    68:20    23
3. Strání    7    1    1    87:12    22
4. Žitková    3    1    6    33:50    10
5. Korytná    2    1    7    30:70    7
6. Šumice    1    3    4    25:34    6
7. Rudice    0    0    10    11:157    0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace