Vlčnov vyplenil tvrz Újezdce

Slovácko Sport 08 / 10 / 2015

I.A sk. B

Újezdec - Vlčnov 0:3 (0:1)
Dva týmy v rozdílné aktuální formě se potkaly v tomto kole na hřišti v Újezdci. Domácí padli již počtvrté v řadě, naopak hosté začínají sbírat body. V tomto souboji šel Vlčnov do vedení již v prvním poločase a další dva zásahy přidal ve druhém dějství. Domácí navíc dohrávali o deseti. Branky: Martinec, Činčala, Kameník.
Mladcová - Bojkovice 3:1 (1:0)
Bojkovice usnadnily Mladcové cestu za třemi body vlastními chybami. Hned po změně stran se nechal vyloučit Miča a v 74. minutě si Penner vstřelil vlastní gól. Bojkovičtí vsítili čestný úspěch až deset minut před koncem. Branka Dolina.
Jaroslavice - Nedachlebice 0:1 PK (0:0)
Vyrovnané utkání nakonec dospělo až k penaltovému rozstřelu, ve kterém byly úspěšnější Nedachlebice (2:3), jež tak potvrdily předzápasovou roli mírného favorita a vezou si domů dva body.
Kvasice - Strání 3:0 (2:0)
Bitva prvního s druhým. Vedoucí Straňané tentokrát zajížděli do Kvasic a bylo otázkou, zda potvrdí roli lídra tabulky. Poločasové skóre 2:0 pro domácí však již naznačovalo, že utkání zastihlo v lepší pohodě Kvasice.
Březolupy - Skaštice 1:0 PK (0:0)
Ani v zápase Březolup se Skašticemi diváci branku neviděli a o osudu souboje tak musely rozhodnout až pokutové kopy. Favorizované Skaštice totiž nedokázaly svému soupeři během devadesáti minut vstřelit jedinou branku a poslední tým tabulky tak po penaltách (5:3) získává svůj druhý skalp soupeře v tomto ročníku.
Žalkovice - Dol. Němčí 3:2 PK (2:0)
Žalkovice sice dokázaly strhnout vedení na svou stranu již v prvním poločase, a to dokonce o dvě branky. Hráči Dol. Němčí byli na hřišti ve druhém poločase jako vyměnění a odměnou jim bylo v 80. minutě vyrovnání. V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo k domácím fotbalistům (5:4). Branky: L. Kadlček, T. Kadlček
Hluk - Osvětimany 2:1 PK (0:0)
V opatrné první půli branka nepadla. Prvním fotbalistou, jenž se zapsal do střelecké listiny tohoto duelu, byl domácí Bihári, který proměnil pokutový kop. Osvětimanští ale dokázali najít síly na odpověď, která po zásluze přišla. V penaltách zvítězili domácí (5:4). Branky: Bihári - Sychra.