Vlčnov zabral až po přestávce

Slovácko Sport 13 / 11 / 2014

Zlechov - Prakšice 3:0 (2:0)
Domácí šli bezpečně za vítězstvím, v celém utkání byli na hrací ploše dominatní a mohli se spolehnout na střelecké zkušenosti Kowalíka, který dal dva góly, další přidal Kotek.
Ořechov - Sušice 2:0 (1:0)
V první půli byli lepším mužstvem domácí a v 11. min. hostující obránce zahrál rukou v šestnáctce a nařízenou penaltu proměnil Trlida. Ořechovští měli ještě další šance k navýšení náskoku, ale stav se neměnil. Po změně stran hosté zabrali a měli i dvě možnosti na vyrovnání. V závěrečné minutě pojistil výhru domácích Hlúpik, který po samostatné akci překonal golmana hostí.
Vlčnov - Koryčany 3:2 (1:2)
Hosté vedli už 0:2, Gregor v závěru půle dal kontaktní gól. V utkání velmi dobré úrovně byli po přestávce aktivnější domácí a nakonec měli více štěstí v samém závěru, kdy dali v 90. min. vítězný gól. Branky: Gregor, Kameník, Činčala - Mušálek, Koval.
Jalubí - Kunovice 1:3 (1:2)
Hosté šli do vedení ve 4. min. Vlčkem, předtím se domácí domáhali odpískání faulu na hráče Jalubí. Na druhý gól hostujícího Lahodného odpověděli domácí proměněnou penaltou Kříže. V  závěru utkání se domácí snažili o vyrovnání, šance nedotáhli do konce a nakonec z brejku inkasovali třetí branku z kopačky Lysoňka.
Havřice - Nedakonice 1:2 (0:0)
Domácí opět trpěli na neproměňování šancí, kterých měli v utkání víc šancí. Hosté vedli už 0:2 po brankách Cigoše a Klečky, domácí stačili jen snížit T. Rachůnkem.
St. Město - V.Otrokovice B 1:4 (0:1)
Hosté předčili své hostitele ve všech směrech a oplatili tak porážku z úvodního kola. Branky: Hastík O. - Mlýnek, Silný, Žůrek, Kozel