Všichni musíme přidat

Všichni musíme přidat
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 30 / 04 / 2014

Libor Došek se dočkal sté ligové branky v nejvyšší české soutěži. Bezprostředně po utkání u něj ale nad radostí převládala spíše únava. Bylo to těžké utkání. V prvním poločase jsme měli i štěstí, protože Olomouc měla dvě vyložené šance. Nakonec jsme góla dali my, ale místo, abychom se uklidnili, tak jsme nehráli svoji hru. Olomouc ale hrála výborně a dnes nám nechyběla i trocha štěstí.
Zápas vám osobně skutečně vyšel. Kromě vítězné branky jste si připsal i klíčovou asistenci na úvodní brance. Pomohla vám?
Určitě pomohla. Měla ale pomoci víc celému mužstvu. Měla jej více uklidnit, ale místo toho jsme hráli stylem nahoru dolů, strašně jsme natáhli hřiště. Olomouc, když dostane prostor, tak hrát umí. To jsme viděli. Dnes to z naší strany nebyl úplně nejlepší zápas. Zaplať pánbůh, že jsme jej vyhráli.
Porazili jste další moravský tým. Jak vnímáte spekulace před zápasem, že Sigmě určitě pomůžete?
Tady je to každý rok. Pořád se takové spekulace objevují. My jsme ale hlavně neměli bilanci s Olomoucí doma vůbec dobrou. Co jsme se díval, tak ze tří posledních utkání jsme dvakrát prohráli a jednou remizovali. Jsem rád, že jsme vyhráli a opět ukázali, že ty kraviny, které se tady vykládají, nejsou pravdivé.
Jste na šestém místě. Jaký máte další cíl? Útočit na pátou příčku?
Uvidíme. Samozřejmě je nejlepší skončit co nejvýše. Máme to dobře rozehrané. Teď jedeme na Duklu a tam chceme bodovat. Naše hra se ale musí rapidně zlešit a všichni musíme přidat. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace