Branky: 30. Mahdalík J., 76. Horňák L. - 6. Kelíšek M.
ŽK: 14. Gajdůšek M., 34. Horňák L., 80. Velecký J., 86. Vaňhara J. - 19. Machala P., 34. Kunovský R., 63. Pilka I., 76. Šidlo M., 76. Durďa M.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Miroslav Strapina, Pavel Šupina (laik).
Bánov: Popelka P. - Velecký J., Suchánek P., Ryšávka F. (67. Dalajka M.), Mahdalík J., Mahdalíček Pe.  (79. Popelka Petr), Horňák L., Guryča R., Gorčík L., Gajdůšek M., Durďák V. (79. Vaňhara J.). Trenér: Břetislav Polanský.
Šumice: Šidlo M. - Žampach Jo., Žampach Ja., Šmíd L. (36. Vykydal M.), Pilka S. (79. Juřeník M.), Pilka I., Machala P. (89. Marek V.), Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M., Durďa M. Trenér: Josef Janíček.
Do utkání lépe vstoupili hosté ze Šumic. Už v 6. minutě po pěkné kolmici otevřel skóre zápasu Kelíšek - 0:1. I nadále se hosté dostávali za obranu domácích avšak druhý gól nepřidali. Ve 30. minutě hostující obránce špatně odkopl míč, ten se dostal k bánovskému Mahdalíkovi, který zkušeně srovnal na 1:1. Ve 34. minutě byl v souboji o míč zraněn hostující Šmíd a hosté znervózněli a začali se více věnovat verdiktům rozhodčích. V 76. minutě střelou z malého vápna upravil na 2:1 Horňák. Hosté se dožadovali odpískání hraní rukou, sběhli se k hlavnímu rozhodčímu a uviděli žluté karty za nesportovní chování. V 84. minutě šumický Kunovský po zamávaném a odpískaném ofsajdu zatleskal hlavnímu rozhodčímu a obdržel druhou žlutou a zárověň červenou. Utkání se dohrávalo v nervózní atmosféře.
Nejlepší hráči: Jan Mahdalík - Michal Kelíšek

Drslavice - Mařatice 3:0 (2:0)
Branky: 27., 73. Věrný R., 43. Orlovský M.
ŽK: 68. Vidrman T. - 30. Kubíček P., 76. Vyorálek D.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Miloslav Knot, Tomáš Polášek.
Drslavice: Hroch M. - Vidrman T. (80. Bureš P.), Věrný R., Vacula P. (72. Machálek I.), Ševčík P. (83. Duda P.), Sehnal J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Machálek J., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Mařatice: Matoušek R. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M. (46. Kroča M.), Slavík M., Prekop D., Mrva M.  (46. Lžičář M.), Kubíček P. (70. Kuchař R.), Janků A., Bída L.
Trenér: Jan Kuzma.
Obě mužstva začala hrát opatrně, hráči se většinou hlídali ve středu hřiště. V 5. minutě zahrozili domácí Orlovským, který sám před gólmanem minul bránu. První úder zasadili domácí ve 27. minutě, kdy Orlovský krásnou uličkou našel Věrného a ten po pravé ruce gólmana skóroval. Hosté se neustále snažili tvořit hru a něco s nepříznivým stavem udělat. Drslavičtí však trpělivě čekali na chyby soupeře a jejich brejky do rozhozené obrany byly smrtelné. Ve 44. minutě se zrodila nejkrásnější akce, kdy po ose Věrný - Vacula - Orlovský si tito hráči několikrát vyměnili míč, Orlovský nezazmatkoval a přesně umístnil míč po levé ruce brankáře. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Mařatice tvořily hru, ovšem ke zkorigování výsledku to nevedlo. Naopak v 73. minutě po přímém volném kopu stanovil na končných 3:0 Věrný.
Nejlepší hráči: Přemysl Přecechtěl - Jakub Zedek

Kostelany n. M. - Nezdenice 2:2 (1:1)
Branky: 33. Panáček R., 50. Mojžíš Ju. - 40. Mikliš M., 75. Skočovský D.
ŽK: 24. Panáček R., 34. Mikulčík P., 54. Šimík D., 67. Mojžíš Ju., 77. Chmelař D., 88. Marek D. - 30. Šašinka O., 38. Michalec R., 65. Mlček T., 83. Valter L.
Diváci: 105.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Igor Ševčík, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šimík D., Panáček R., Mojžíš Ju., Mikulčík P., Marek D., Chmelař D., Horký L., Facalka R., Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (66. Krčma L.), Skočovský D., Mlček T., Mikliš M., Michalec R., Kociňák J., Kandrnál P.
Trenér: Lubomír Valter.
Celý zápas se hrál vyrovnaný fotbal, v němž byla remíza zasloužená pro oba celky. Ve 14. minutě Vojtěch Vávra střílel z 20 metrů, ale míč skončil vedle tyče. Ve 33. minutě centroval Vojtěch Vávra míč z pravé strany, míč se dostal k Panáčkovi, ten ho tečoval a skončil v bráně - 1:0. Ve 36. minutě Pavel Sviták přihrál míč Šašinkovi, ale jeho střela skončila vedle levé tyče. O 4 minuty později Lubomír Valter centroval, míč se dostal k Miklišovi, který srovnal poločasové skóre na 1:1. Ve 2. poločase v 50. minutě hostující obrana udělala obrovskou chybu, když přihráli míč Mojžíšovi a ten se nemýlil - 2:1. Z pravé strany centroval Kandrnál, překrásně si na jeho míč naskočil Skočovský a hlavou srovnal skóre na 2:2. V 85. minutě se ještě domácí dožadovali pokutového kopu, ale píšťalka hlavního rozhodčího zůstala němá.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Dušan Skočovský

Kunovice - Hluk B 0:1 (0:1)
Branky: 18. Horák T.
ŽK: 32. Botek Z., 34. Bachánek O., 76. Loutocký E. (Hluk B).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Martin Fišera, Roman Bednář.
Kunovice: Uhlík R. - Šebák O. (46. David T.), Střelec T. (80. Brim M.), Sklenář J., Polášek R., Petřek V., Lahodný M., Kučera M., Krček L. (71. Lahodný J.), Brim O., Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Straka J., Loutocký E., Klabačka J., Janča P., Hrdina I. (62. Gál T.), Horák T., Hanák R. (90. Mikeska J.), Botek Z., Bachánek O. (84. Alexa M.). Trenér: Vlastimil Marek.
Domácí fotbalisté z Kunovic od začátku utkání tlačili hosty z Hluku, ale jejich šance skončily vždy před šestnáctkou, poněvadž hosté měli na domácí připravenou dobrou defenzívu. Hlučané čekali na chybu, která přišla v 18. minutě, když si na centrovaný míč z rohu naběhl Horák a otevřel skóre - 0:1. Hosté se mohli ve 25. minutě dočkat i navýšení, ale svoji šanci z malého vápna nevyužili. Domácí tlačili hosty i nadále, ale šance Kučery ve 41. minutě a Baného ve 43. minutě končily mimo tyče. Ve druhém poločase si domácí hráči svoji nemohoucnost na kopačkách vybrali, když v 66. minutě opět Kučera nastřelil z malého vápna tyč a v 79. minutě Střelec z malého vápna trefil břevno. Zbytek utkání si fotbalisté z Hluku s klidem pohlídali.
Nejlepší hráči: Lukáš Krček - Zdeněk Botek

Polešovice - Košíky 0:3 (0:1)
Branky: 27. Poháněl K., 57. Kaštánek J., 60. Fedor J.
ŽK: 27. Andrýsek J., 60. Březina T., 85. Svoboda O.  - 41. Poháněl J., 62. Kaštánek J., 67. Poháněl K.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Miroslav Knot, Jiří Hasoň (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J., Svoboda O. , Pavela M., Náplava P., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Bernatík R., Běhávka J., Kubičík (70. Hasoň D.). Trenér: Jakub Pavela.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Surovec M., Přílučík L. (75. Janováč Z.), Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M. (46. Mařák P.), Ovsík J., Kaštánek J. (90. Němeček L.), Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Vstup do 1. poločasu byl z obou stran opatrný a hrála se vyrovnaná kopaná. Od 20. minuty začali hosté více kombinovat a odměnou jim byl gól Poháněla, který utekl domácí obraně a bez problému skóroval - 0:1. Košíky si svou aktivni hrou průběh první půlky pohlídaly a tak se šlo do šaten za stavu 0:1. Druhý poločas byl podobný prvnímu, Košíky měly více ze hry a domácí se spíše bránili. V 57. minutě hosté zahrávali přímý kop, který brankař vyrazil, ale na následnou dorážku Kaštánka byl již krátky - 0:2. Gólovou tečku za zápasem udělal Fedor v 60. minutě. Od tohoto momentu se utkání spíše dohrávalo v poklidném tempu.
Nejlepší hráči: Jiří Andrýsek - Jakub Kaštánek

Slovácko C - Břestek 1:1 (1:1)
Branky: 10. Remeš M. - 40. Lahola I.
ŽK: 53. Abrhám F., 59. Blažek T., 89. Mikulka L. - 50. Kříž Jar., 55. Frühauf R.
Rozhodčí: David Šimoník - Richard Martinák, Čeněk Milar.
Slovácko C: Juřička M. - Zemánek J., Tyl V. (88. Mikulka L.), Šišák V., Remeš M. (73. Huráb L.), Paška O., Paška L., Mareček M., Huráb J. (80. Mikulášek R.), Blažek T., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Surový M. (57. Slavík Z.), Plevák L., Lahola I., Kříž Jar., Kříž Jan, Frühauf R., Dvořáček R. (76. Bedřich M.), Čagánek P., Strakoš S. (69. Vojtek Z.). Trenér: Petr Sonntag.
Domácí mohli jít do vedení již v 5. minutě, ale míč se jim do brány dotlačit nepodařilo. V 10. minutě Slovácku vyšla pěkná křídelní akce a zakončující Remeš poklidně trefil prázdnou bránu - 1:0. O 5 minut později mohlo být srovnáno, ale Juřičku zachránila tyčka. Ve 30. minutě mohli nejprve domácí po rychlém protiútoku zvýšit na 2:0, ale Koryčánek byl na místě. Na druhé straně se vzápětí zaskvěl i domácí Juřička. Ve 40. minutě se hosté dočkali když Čagánkův nadýchaný centr usměrnil do brány Lahola - 1:1. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, obě mužstva si vytvářela šance, ale brankáři obou celků byli vždy na svém místě. A tak utkání skončilo spravedlivou remízou.
Nejlepší hráči: Martin Juřička - Vlastimil Koryčánek

Vlčnov - Kudlovice 2:0 (1:0)
Branky: 16. Mikulec M., 86. vlastní
ŽK: 53. Chmelař P., 55. Klajn P., 60. Bělíček K., 75. Ježek P. (Kudlovice).
Rozhodčí: Josef Chramcov - Josef Podškubka (laik), Antonín Janošek (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (88. Podškubka D.), Velecký J., Palinek J., Miroš J., Mikulec M., Kameník Jan, Kameník J., Hořejší P., Hlahůlek M., Bída I. Trenér: Vít Bělohlávek.
Kudlovice: Tomaštík M. - Straka P., Mikulík L. (46. Bělíček K.), Kraváček L. (73. Tvrdý D.), Klajn P., Ježek P., Chmelař P., Hruška M., Hložný Š., Grebeníček O., Bohun P. Trenér: Petr Jiřík st.
Utkání začalo ve svižném tempu, vesměs za převahy domácího mužstva. Hosté ale podnikali nebezpečné protiútoky, které však nevyužili. V 16. minutě zahrávali domácí roh a Mikulec překrásně hlavou dosáhl první branky domácího mužstva - 1:0. Domácí si po zbytek utkání nadále udržovali převahu, ze které ovšem nic nevytěžili. Až v 86. minutě centroval vlčnovský Kameník na malé vápno a tam si nešťastně srazil míč do domácí branky Petr Straka - 2:0. Domácí si výhru naprosto zasloužili.
Nejlepší hráči: Miroslav Hlahůlek - Petr Chmelař