Vyfasovaly desítku

Uherský Brod Sport 11 / 04 / 2014

Divizní fotbalistky ČSK Uh. Brod na startu jarních odvet utrpěly krutou lekci. Z Vlkoše odjížděly s výpraskem 0:10!.
Vlkoš - UH. BROD 10:0
Broďanky zápas vůbec nezvládly, ve všech činnostech propadly na celé čáře. Hlavně v prvním poločase je nepodržela ani brankářka Lenka Horáková, která nemá úplně čisté svědomí u tří gólů... Když domácí hráčky vedly po poločase 4:0, druhá půle se změnila ve „vraždění neviňátek“. Poločas 4:0. V sobotu svěřenky Zdeňky Skupinové hostí od 13.30 hodin na Lapači Holešov, lídra soutěže.
UH. BROD: Horáková - Chovancová, Petrková st., M. Kučerová, L. Kučerová, Petrková ml., Šmilauerová, Oharková, Slavíčková, Vítková, Pospíšilová. Střídala Polanská.