Výhra byla zasloužená

Uherské Hradiště Sport 17 / 04 / 2019

Slovácko se výhrou odpoutalo od Příbrami a navíc i dotáhlo k magické desáté příčce, znamenající klid záchrany. Vstup do utkání nám tentokrát vyšel a díky aktivitě jsme šli do vedení. Pak jsme ale nechali Příbram dostat se trochu do hry. Znovu jsme dokázali převzít otěže utkání a měli několik šancí, ale Sadílek, Navrátil ani Janoško je neproměnili. Poločas končil naší hluchou pětiminutovkou, která se přenesla i do druhého poločasu, kdy jsme si nechali udělat penaltu. Mužstvo si ale za vítězstvím šlo a vyhrálo zaslouženě, pochválil nakonec své svěřence trenér Slovácka Martin Svědík.
Příbramský trenér spokojený nebyl. Slovácko nás v úvodu přehrálo v agresivitě a z toho pramenil i první gól. Zlomový okamžik byl za stavu 2:0, kdy jsme neproměnili penaltu, vypíchl Rezkovu penaltu, která skončila na tyči, Roman Nádvorník.