Výhra jako dárek

Výhra jako dárek
Foto: pri
Uherský Brod Sport 29 / 03 / 2010

Jarmila Schnürmacherová z Uherského Brodu se již může pyšnit vítězstvím v letošním ročníku Zimní pětky. Na své bodové konto nastřádala za jedenáct kol nejvíce bodů, a to pětašedesát. Druhý v pořadí František Botek z Kudlovic získal bodů šedesát čtyři a třetí Karel Blaha z Huštěnovic bodů dvaašedesát.
O vyrovnanosti letošního ročníku svědčilo i to, že dvojice, která skončila na druhém a třetím místě, ještě v předposledním kole vedla a na záda jim dýchala právě novopečená vítězka. Poslední kolo ale rozhodlo, a tak se z prvního místa raduje právě Jarmila Schnürmacherová. „U nás soutěží celá rodina, takže jsem ráda, že jsem dokázala všechny porazit. Letos se nám dařilo. Kromě celkového prvenství jsme ještě s manželem vyhráli i ve třech kolech,“ prozrazuje vítězka, které vyšlo i poslední kolo, které bylo rozhodující. „Původně jsem si myslela, že vyhraje manžel, který byl pár kol před koncem první. Ráno jsem ale otevřela noviny a tam svítilo moje jméno. Byla jsem moc překvapená, vůbec jsem to nečekala. Spíš jsem věřila, že vyhraje manžel,“ dodává Schnürmacherová, která výhrou v Zimní pětce předčasně oslavila svoje narozeniny.
U Schnürmacherů tipuje celá rodina, ať už se jedná o Zimní pětku či Slováckou sedmu. „Manžel ještě hraje fotbal za Rudice, syn píská v kraji. Oni dva se snaží taktizovat, ale já to spíše tipuji. A jak se ukázalo, ne vždy se vyplatí jít na to odborně. Uvidíme teď ve Slovácké sedmě, jestli jim to opět natřu, nebo ne. Každopádně by nebylo špatné vyhrát i tady,“ netají se útokem na prvenství i ve Slovácké sedmě. „Ale tady je podstatně těžší, takže zase tak horké to s tím celkovým vítězstvím nebude. Přenechám to manželovi, nebo synovi,“ směje se Jarmila Schürmacherová.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace