Výhra Kunovic

Výhra Kunovic
Slovácko Sport 19 / 05 / 2010

Krajský mládežnický fotbal

Krajský přebor - starší a mladší dorost
Morkovice – Val. Meziříčí 1:10 a 8:0, Chropyně – Kelč 2:5 a 3:2, Paseky Zlín – Brumov 2:7 a 2:4, Slušovice – Napajedla 8:0 a 3:2, Boršice – Dol. Němčí 2:2 (Krpálek, Sokol – Stojaspal 2) a 4:1 (Náplava P., Krsička P. 2,  Niesner – Škařupa), Kunovice – 1.Valašský FC 4:2 (Salajka, Lahodný, Klvaňa, Kolúch - Čuport, Klimpr) a 1:1 (Kukla), Dohrávka 15. kola: Paseky Zlín – Slušovice 0:4. Oprava výsledku z minulého kola: Dol. Němčí – Kunovice 0:3 (mladší)
starší
1. Brumov    17    15    0    2    64:19    45
2. Slušovice    17    13    2    2    58:16    41
3. Val. Meziříčí    17    12    2    3    67:23    38
4. 1. Valašský FC    17    11    1    5    51:29    34
5. Chropyně    17    10    1    6    48:28    31
6. Kelč    17    10    0    7    46:34    30
7. Kunovice    17    9    1    7    50:28    28
8. D. Němčí    17    6    3    8    31:32    21
9. Morkovice    17    6    0    11    37:62    18
10. Boršice    17    2    2    13    22:69    8
11. Paseky Zlín    17    1    0    16    12:67    3
12. Napajedla    17    1    0    16    12:91    3
mladší
1. Slušovice    17    14    2    1    58:11    44
2. Brumov    17    11    2    4    45:20    35
3. Kunovice    17    10    3    4    54:17    33
4. Boršice    17    10    1    6    51:43    31
5. Napajedla    17    10    0    7    57:26    30
6. Paseky Zlín    17    9    1    7    60:43    28
7. 1. Valašský FC    17    8    4    5    44:34    28
8. Morkovice    17    5    4    8    40:41    19
9. Val. Meziříčí    17    5    1    11    23:50    16
10. D. Němčí    17    5    1    11    22:50    16
11. Chropyně    17    3    3    11    24:47    12
12. Kelč    17    1    0    16    12:108    3

Krajská soutěž sk. B - starší dorost
Rataje – Roštění nehráno pro nezpůsobilý terén, Bojkovice – O.N.Ves 3:5 (Varaďa, Švach, vlastní – Petratur 2, Píštěk 2, Drechsel), Hluk – Uh. Ostroh nehráno pro nezpůsobilý terén, Nedachlebice – Havřice 4:1 (Chmela 2, Vlčnovský, Bednařík – Maršálek), J.Otrokovice – Újezdec 4:0, Strání – Luhačovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Louky – Prakšice 2:0.
1. O. N. Ves    21    18    2    1    86:28    56
2. Luhačovice    20    16    1    3    83:22    49
3. Roštění    20    16    1    3    76:23    49
4. Bojkovice    21    13    1    7    75:38    40
5. Louky    21    11    2    8    46:50    35
6. Havřice    21    9    6    6    42:35    33
7. Nedachlebice    21    9    4    8    62:53    31
8. J. Otrokovice    21    9    1    11    50:42    28
9. Strání    20    6    4    10    33:50    22
10. Prakšice    21    6    4    11    40:60    22
11. Újezdec    21    6    3    12    34:60    21
12. Uh. Ostroh    20    5    1    14    36:64    16
13. Hluk    20    2    1    17    33:76    7
14. Rataje    20    2    1    17    25:120    7

Krajský přebor - starší a mladší žáci  
V.Otrokovice – Uh. Brod 5:3 a 6:2, FC Vsetín – Val. Meziříčí odloženo, Paseky Zlín – Kunovice 1:0 a 0:12, Slušovice – J. Otrokovice 3:1 a 4:0, Brumov – Kroměříž B 3:1 a 4:1, Bystřice p/H. – Bojkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, Vel. Karlovice – Chropyně nehráno pro nezpůsobilý terén. Dohrávka 23. kola: J.Otrokovice – Brumov 2:1 a 1:0, Dohrávka 20. kolo: Vel. Karlovice – Kunovice 1:2 (Kovács, vlastní) a 2:7 (Špiruda 3, Vlk 3, Vaněk), Předehrávka 16. kola: Kroměříž B – Val. Meziříčí  4:0 a 2:3.
starší
1. Val. Meziříčí    21    16    2    3    59:11    50
2. Kunovice    21    15    2    4    45:14    47
3. Vsetín    20    13    4    3    48:15    43
4. J. Otrokovice    21    11    2    8    56:31    35
5. Uh. Brod    21    10    5    6    40:22    35
6. Kroměříž B    22    11    2    9    41:33    35
7. V. Karlovice    20    10    0    10    35:43    30
8. Brumov    21    8    4    9    40:39    28
9. Chropyně    20    7    5    8    39:40    26
10. V. Otrokovice    21    4    7    10    17:35    19
11. Bystřice p/H    20    4    6    10    17:38    18
12. Paseky Zlín    21    6    0    15    20:60    18
13. Slušovice    21    5    1    15    15:49    16
14. Bojkovice    20    4    2    14    20:62    14

mladší
1. Vsetín    20    16    3    1    97:14    51
2. Brumov    21    16    3    2    57:12    51
3. Val. Meziříčí    21    16    2    3    92:26    50
4. Slušovice    21    15    2    4    74:21    47
5. Kunovice    21    13    1    7    70:35    40
6. Kroměříž B    22    12    4    6    65:30    40
7. J. Otrokovice    21    12    0    9    58:39    36
8. V. Otrokovice    21    8    2    11    64:55    26
9. Chropyně    20    8    1    11    33:59    25
10. Uh. Brod    21    7    2    12    57:57    23
11. Bojkovice    20    7    1    12    30:49    22
12. Paseky Zlín    21    3    0    18    19:133    9
13. V. Karlovice    20    1    0    19    24:109    3
14. Bystřice p/H    20    0    1    19    5:106    1

Krajská soutěž sk. B - starší a mladší žáci  
Morkovice – FC KORYNA 7:0 a 2:6, Strání – Luhačovice 8:1 (Tomanec 2, Zámečník 2, Mimochodek, Mahdal, Toman, Pavluš), Dol. Němčí – Kvasice 2:0 (Chmelina, Ježek) a 2:2 (Daněk, Krchňaček), Napajedla – St. Město odloženo, Boršice – Hluk  2:2 (Klučka, Veselý – Štipčák, Hubený ) a 3:2 (Králík 2, Šesták – Vozár, Kuřina), Uh. Ostroh – Nedakonice 3:1 (Kovařík, Pišan, Stránský – Březina) a 6:0 (Ševčík, Píštěk, Klauda, Lekeš, Neyuen A., Větříšek), Dohrávka 19. kola: Nedakonice – Morkovice 4:2 (Gejdoš 2, Kubiš, Belant) a 5:4 (Bartoš 2, Mikula, Fránek, Andrýsek), Dohrávka 4. kola: Uh. Ostroh – FC KORYNA 1:1 (Stránský) a 4:2 (Vyskočil 2, Klauda, Ševčík)
starší
1. Strání    17    17    0    0    130:8    51
2. D. Němčí    17    15    0    2    99:19    45
3. Kvasice    17    11    1    5    67:30    34
4. St. Město    16    10    1    5    53:28    31
5. Nedakonice    17    9    1    7    65:44    28
6. Luhačovice    17    7    1    9    49:54    22
7. Hluk    17    6    1    10    39:51    19
8. Morkovice    17    6    1    10    39:65    19
9. Uh. Ostroh    17    5    2    10    24:54    17
10. Koryna    17    4    1    12    26:86    13
11. Boršice    17    3    3    11    26:69    12
12. Napajedla    16    2    0    14    14:123    6

mladší
1. Kvasice    16    13    2    1    79:10    41
2. Koryna    15    12    0    3    83:40    36
3. D. Němčí    15    9    1    5    51:35    28
4. Nedakonice    16    9    0    7    56:41    27
5. St. Město    15    8    3    4    40:30    27
6. Uh. Ostroh    16    7    1    8    35:38    22
7. Napajedla    14    6    2    6    56:50    20
8. Strání    15    6    0    9    20:32    18
9. Morkovice    15    6    0    9    29:64    18
10. Hluk    16    2    1    13    22:59    7
11. Boršice    15    1    0    14    14:86    3
Luhačovice odstoupily ze soutěže.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace