Vyhráli, ale i tak sestupují

Sport 21 / 06 / 2011

Hořká náplast na nevydařenou sezónu, Broďané sestupují do krajského přeboru

Účinkování fotbalistů Uh. Brodu v divizi bude mít minimálně na rok pauzu. I přesto, že svěřenci trenéra Lubomíra Blahy vyhráli v Konicích, sestupu neunikli. A to ke všemu dohrávali v deseti.
Konice - Uh. Brod 2:3 (1:0)
V posledním zápase chtěli Broďané uhrát co nejlepší výsledek, což se jim nakonec povedlo. Sice od 10. minuty po chybě v obraně prohrávali 1:0, ale pak se nadechli a do konce poločasu si dokázali vytvořit několik slibných šancí Slintákem a Daňkem. V 55. minutě po přihrávce Daňka srovnal Slinták. O pět minut později po rohu poslal hosty do vedení Richard David. V 68. minutě šel na hřiště Hruboš, který ovšem po dvou minutách uviděl za oplácení červenou kartu. Toho domácí vzápětí využili a srovnali na 2:2. Hosté zbraně nesložili a po akci Richarda Davida se ve vápně uvolnil Daněk a technickou střelou překonal gólmana.
Branky: Slinták, Ri. David, Daněk
Uh. Brod: Ondrůšek - Ligas, M. David, Vrága, Dvořák - Solařík, R. David, Daněk, Kúdela - Kostelník (68. Hruboš), Slinták.