Vyhrály jen jednou

Veselí nad Moravou Sport 29 / 04 / 2014

Jen jednu výhru si v domácí hodonínské hale připsaly v úvodu série play - out s Pískem interligové házenkářky Veselí. Pokud nebudou chtít hrát o sestup, budou muset za týden na jihu Čech alespoň jednou bodovat.
 Veselí n/M. - Písek 28:23
Veselanky připustily vyrovnané utkání jen do 14. minuty, pak si udržovaly tří- až šestibrankový náskok, který dovedly do vítězství. Sedmičky 4:2, vyloučení 2:4, rozhodčí Bečička, Horák, 100 diváků. Poločas 15:10. Stav série 1:0.
VESELÍ: Nejezchlebová - Šustková 5/1, Varjassiová 1, Chrenková 9/3, Bačíková 2, Jandásková 2, Slováková 1, Vinklárková, Viniatynská 2, Tomečková, Hvosťálová, Štetáková 6.
Veselí n/M. - Písek 20:21
Nedělní odveta nabídla duel obran, ve kterém bylo branek jako šafránu. Veselanky vedly v 18. minutě 7:5, ale pak se na 16 minut trestuhodně odmlčely a Písek toho využil k otočení skóre na 7:11. Zápas se přesto lámal až v závěru. Osm sekund před koncem šel Písek do vedení 20:21. Z následného útoku domácích Bačíková jen nastřelila spojnici tyčky a břevna. Sedmičky 3:1, vyloučení 3:6, rozhodčí Králíček, Letev, 70 diváků. Poločas 7:9. Stav série 1:1.
VESELÍ: Nejezchlebová - Šustková, Varjassiová 2, Chrenková 6/2, Bačíková 4, Jandásková 1, Slováková 1, Vinklárková, Viniatynská 3, Tomečková, Hvosťálová, Štetáková 3.
Série hraná na tři vítězné zápasy pokračuje v Písku.