Vyhrát už nechtěl, ale přesto skončil první

Vyhrát už nechtěl, ale přesto skončil první
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 04 / 07 / 2012

Jindřichu Šašinkovi ze Záhorovic se podařilo po dvou a půl letech opět zvítězit ve Slovácké sedmě SYNOT TIPu. Zatímco na podzim 2009 si z redakce DOBRÉHO DNE S KURÝREM odnášel novou televizi, letos ho potěšila výhra v podobě pěti tisíc bodů na Benefit kartě. „Už při přebírání hlavní ceny jsem říkal, že s tipováním končím. Na chvíli jsem i přestal, ale nakonec mi to nedalo a začal jsem tipovat jen tak cvičně. V jednom kole jsem nahrál třeba jen dva body,“ říká na úvod šťastný výherce, který o své druhé hlavní výhře v této tipovací soutěži rozhodl až v posledním kole.
Do dvanáctého kola se z prvního místa odrazil kromě Jindřicha Šašinky i Zdeněk Brož. Právě v posledním kole se mu podařilo nahrát o dva body víc než jeho soupeřům. „Podle mě rozhodla remíza 0:0 v utkání Topolné s Mistřicemi, kterou jsem trefil přesně. Na druhém tiketu jsem měl 1:1. Ani jsem moc vyhrát nechtěl, ale když už se to stalo, radost určitě mám. Když jsem si přečetl v pondělí ráno v novinách, že jsem prvním, moc jsem nevěřil,“ dodává záhorovický Jindřich Šašinka, který svou výhru už konzultoval s vnučkou. „Protože s internetem moc neumím, byl jsem se poradit, jak to budeme provádět. Sice si na internetu přečtu zprávy a podívám se, co je kde nového, na složitější věci si ale rád nechám poradit,“ směje se a dodává: „Jestli se do soutěže ještě zapojím, nevím. Ale řeknu vám, že když jsem byl nedávno na návštěvě u kamarádů v Ostravě, tak mně říkali, že mají noviny, kde jsem vyfocený jako vítěz i s televizí, a prý jestli mám v plánu zase něco vyhrát.“
Konečné pořadí Slovácké sedmy SYNOT TIPu:
1. Jindřich Šašinka (Záhorovice) 79 bodů, 2. Zdeněk Brož (Jarošov) 77 bodů, 3. Vít Melichárek (Jarošov) 75 bodů, 4. František Kozelek (Topolná) 74 bodů, 5. Robert Kolařík (UH) 73 bodů, 6. Jan Vávra (Tupesy) 73 bodů.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace