Výhru režírovali Klvaňové

Boršice Sport 24 / 10 / 2013

Vizovice - Boršice 1:5 (1:1)
Už ve 3. min. váhali hostující hráči s rozehrávkou a důrazný  Dvořák prostřelil brankáře Remeše. V nastaveném čase první půle pak střídající T. Klvaňa vybojoval zdánlivě ztracený míč a jeho centr usměrnil do vizovické sítě Zelinka. I ve druhé půli domácí na soupeře vlétli, ale v jejich rozletu je přibrzdilo v 63. min. zbytečné vyloučení Foltýna. O minutu později zakončil kombinační akci  střelou do prázdné branky Konrád a hra domácích se sesypala. Hosté měli navrch, v 73. min. tečoval střelu T. Klvani D. Klvaňa a v 81. min. samostatnou akci zakončil nejlepší hráč zápasu T. Klvaňa. V 86. min. pak ještě D. Klvaňa prokličkoval v šestnástce vším, co mu stálo v cestě, a blafákem na brankáře Špačka dal pátý úspěch. V samém závěru ještě mohl přidat další gól Šustr, ale podařilo se mu trestuhodně minout. Rozhodčí Bernatík, 120 diváků.
Boršice: Remeš - Hromada, Horák, Martinec, Zelinka, Zach, Dufek, Šustr, Klvaňa D., Ohnutek, Konrád. Střídali: Klvaňa T., Náplava, Mušálek
Rožnov p/R. - Vigantice 1:1 (1:0), Vel. Karlovice - Spytihněv 2:0, Fryšták - Luhačovice 3:3 (0:1), Morkovice - Bystřice p/H. 2:1 (1:0), Chropyně - Provodov 2:3 (2:0), Holešov - Kateřinice 1:1 (0:0)