Výhru ubránili

Slovácko Sport 20 / 10 / 2010

Hluk - 1.Valašský FC 1:1 (0:1)
Domácí se v prvním poločase herně trápili. Hosté se na polovinu domácích dostávali jen sporadicky, ale ve 29. min. zahrávali rohový kop a M. Maléř dal úvodní branku. Domácí se postupem času přece jen začali více tlačit před branku hostí a ve 35. min. dobře vypálil Zalubil, ale golman byl na místě. Domácí nastoupili do druhé půle s odhodláním otočit skóre a plán začali plnit už v 51. min. A. Machala vyrovnal na 1:1. V 78. min. O. Machala, neproměnil penaltu. V závěru svou šanci promarnil. Botek. Rozhodčí Březáček, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Říha, Šimčík, Machala A., Machala O., Dufka, Minařík, Botek, Machala J., Hlaváček, Zalubil Martin, Střídali: Soviš, Radoch
Dol. Němčí - Provodov 1:0 (1:0)
Domácí začali v úvodu svižně a udržovali si v úvodní čtvrthodině převahu, kterou korunoval ve 12. min. Hodulík a v 17. min. mohl skóre navýšit Krchňaček. Hosté začali postupně vystrkovat růžky a hru vyrovnali, ve 25. min. se vtipně uvolnil v šestnáctce zkušený Slončík, ale na gólmana Kadlčka nevyzrál, stejně dopadl ve 37. min. i Březík, který se sám ocitl před golmanem. Po přestávce byl v 55. min. vyloučen po druhé žluté kartě hostující Hnilo a převaha domácích narostla.
Dol. Němčí: Kadlček R. -  Šmehlík, Hodulík, Zimčík, Krchňaček P., Kadlček T., Pochyl, Bída, Stojaspal T., Pitner, Skopal. Střídali: Krchňaček M., Stojaspal M.
O.N.Ves - Kateřinice 3:2 (3:0)
 V Nové Vsi se hrálo rušné, zajímavé a bojovné utkání, ve kterém se domácí dočkali první branky již ve 4. minutě, kdy otevřel skóre Pavlas. Ve 23. minutě Šálek proměňuje přesný centr ve druhou branku domácího celku. Hosté otevřeli hru a ve 38. minutě dostali třetí branku, kterou dal Jurásek. Ve 48. minutě snižuje Zetek na 3:1. V 67. minutě opět Zetek dává na 3:2. Domácí se proto začali strachovat o výsledek, ovšem pozorná obrana a brankář Hájek vedení udrželi. Rozhodčí Schnürmacher, 50 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Bouchal, Chrástek, Pavlas, Šálek, Píštěk, Jurásek, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka. Střídali: Franta, Jurčík, Slezák.

Luhačovice - Spytihněv 2:1 (2:0), Chropyně - Holešov 0:1 (0:1), Vigantice - Slušovice 1:5 (1:3), Morkovice - FC Vsetín 0:1 (0:0), Val.Klobouky - Vel. Karlovice 0:3 (0:2)