Vykročili jsme dobře, říká Dekař

Vykročili jsme dobře, říká Dekař
Uherské Hradiště Sport 11 / 09 / 2009

Jiří Dekař dostal před sezonou na starost juniorku Slovácka a i přes počáteční opatrnost v rozhovorech ohledně cílů pro tuto sezonu se mu zatím s týmem daří. Aktuální druhé místo a slušný herní projev jsou toho důkazem. „Zatím jsem naprosto spokojený, hrajeme dobře, bodujeme, škoda smůly v posledním zápase, kdy jsme neubránili remízu a dostali gól v závěru, ale jinak je vykročení do soutěže fantastické,“ hodnotí Dekař prozatímní vystoupení týmu v Divizi D.
Výsledky jsou hodnotnější i proto, že tým nebylo nutné nijak výrazně posílit z prvního týmu Slovácka. „Zatím jsme v jednom zápase měli tři nebo čtyři hráče, pravidelně hrál jen Šimáček a Grim. Je dobře, že to mladí kluci zatím zvládají i bez větší pomoci,“ neskrýval spokojenost Dekař. O postupu ale zatím hovořit odmítá. „Příští týden kluci nastupují do vysokých škol a uvidíme, jak to budeme schopní sladit a jak se nám bude dařit pak,“ varuje trenér před přílišným optimismem. Juniorka každopádně začala mnohem více naplňovat svou funkci, na rozdíl od předchozí sezony, kdy ji opanovali povětšinou fluktuanti z A-týmu.
„Juniorku tvoří hráči z dorostu, kteří se nedostanou hned do áčka a připravují se na mužský fotbal. Momentálně vkládáme hodně nadějí do Milana Kerbra, který se znovu dostal do formy,“ jmenuje Dekař jeden z příslibů do budoucna. Kerbr, který se už do prvního týmu podíval a hrával v juniorce, se znovu dostává do formy a se sedmi góly vede tabulku střelců Divize. „Může mít slibnou budoucnost, musí na sobě hodně, ale hodně pracovat. A to nejen po fotbalové stránce,“ dodává Dekař. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace