Výprask a ještě dva zranění

Uherský Brod Sport 10 / 10 / 2014

Žádná tragédie, zní od Olšavy

Hokejisté HC Uherský Brod jako jediní zasáhli do roztáčejícího se kolotoče Krajské ligy. Svěřenci kouče Romana Uhříčka však opouštěli Hanou se sklopenými hlavami, čestného úspěchu se totiž dočkali až za stavu 0:7…
Kroměříž - Uh. Brod 1:7
„Z porážky nedělám tragédii. Jestli prohrajeme o gól nebo o šest, pořád si do tabulky nepřipíšeme ani bod. V některých fázích jsme hru vyrovnávali, ale nepřišel gól, který by nás nakopl k lepšímu výkonu,“ posteskl si Uhříček.
Kroměříž otevřela gólový účet v 10. minutě a do první sirény se už skóre nezměnilo, byť hosté měli několik slibných šancí. Ze hry navíc odstoupil Kubiš, který utrpěl zlomeninu nosní překážky a rozšíří brodskou marodku. Ve druhé části Broďané toužili po vyrovnání, ale z přemíry snahy vyráběli hrubky, které soupeř nemilosrdně trestal. Kouč pak stáhl hru na dva útoky, ale bez kýženého gólového efektu. V poslední třetině hosté zapomínali i na disciplínu, takže ji polovinu odehráli ve čtyřech. Čestného gólu se dočkali až v samotném závěru. „Zápas nám nevyšel, domácí měli lepší pohyb a vyhráli zaslouženě,“ uznal sportovně Uhříček, který kromě Kubiše přišel i o Kříže. Branka: Heča. Třetiny 1:0, 3:0, 3:1.
UH. BROD: Málek (50. Kučera) - Heča, Surý, Hlatký, Woska, Kojecký, Pšeja, R. Doležálek, Holík, Kříž - Pospíšil, Gergela, Pavlůsek - Obadal, Novák, Kubiš - D. Doležálek, Hladiš.