Vyrovnání zařídil gólman Remeš

Boršice Sport 31 / 10 / 2013

Boršice - Rožnov p/R. 1:1 (0:0)
Domácí v první půli pokračovali v matných výkonech z posledních kol. Udržovali si sice mírnou herní převahu, ale z té vytěžili jen neuznaný gól Dufka ze 4. minuty a dvakrát pak zahrozili ze standardních situací. V závěru se osmělili i hosté a po zblokované střele Karbana skončila dorážka D. Talpy na břevně Remešovy svatyně. I po přestávce se na hrací ploše nic dramatického nedělo, domácí měli jalovou převahu, do pološancí se dostali Horák, T. Klvaňa a Dufek. Rožnovští pozorně bránili a číhali na příležitost nebezpečně zaútočit, to se jim povedlo v 80. min., kdy dali vedoucí gól. V závěru domácí stupňovali tlak, ale do šancí je hostující obrana nepustila. Střeleckou nemohoucnost domácích útočníků tak musel napravit až golman Remeš, který osmý rohový kop zakončil vyrovnávací brankou. Rozhodčí Růžička, 200 diváků.
Boršice: Remeš - Hromada, Horák, Martinec, Zelinka, Zach, Ohnutek, Dufek, Šustr, Konrád, Klvaňa D.. Střídali: T. Klvaňa, Vlček
Provodov - Vizovice 2:3 (1:1), Bystřice p/H. - Chropyně 3:0 (2:0), Spytihněv - Kateřinice 3:0 (0:0), Vigantice - Holešov 3:1 (1:0), Luhačovice - Morkovice 3:0, Vel. Karlovice - Fryšták 3:0 (2:0)