Výsledková mizérie pokračuje

Staré Město Sport 14 / 11 / 2022

Volejbalisté VSK Staré Město se v druholigové soutěži „plácají jako ryba na suchu“. Sérii porážek prodloužili na palubovce Sokola Brno-jih, kde vždy uhráli jen set. Na výsledcích se podepisuje hlavně nesehranost základní šestky a nezkušenost mladých hráčů.

Brno-jih - STARÉ MĚSTO 3:1

Staroměstští v úvodních dvou setech soupeře vysadili na koně chybami na příjmu a nedůrazným útokem, se kterým si Brňané kvalitní obranou poradili. Ve vyrovnaném třetím setu hosté zásluhou servisu kapitána Maděry otočili z 11:12 na 16:12 a po servisu Brádyho už vedli až 19:13. Vedení však ztratili, domácí měli setbol za stavu 24:23, ale nevyužili jej a závěr dohrál dvěma esy Maděra. Čtvrtý set pak borci ze Širůchu ztratili v koncovce, za stavu 18:18 úplně zkolabovali. Sety 18, 16, -24, 18.

Do odvety nastoupil zkušený Kamler a hosté získali první set, když přinutili soupeře k chybám na příjmu a kvalitním servisem se prezentoval Žák. Ve druhé sadě domácí získali dvoubodové vedení, které ve vyrovnané koncovce uhájili. Ze hry pak odstoupil nahrávač Kamler a do zápasu naskočili veteráni Zábranský s Karabcem, na zvrat už to ale při výrazném vedení soupeře nestačilo. Sety -21, 23, 13, 19.

STARÉ MĚSTO: Kváč, Vitásek, Kostík, Žák, Maděra, Gálík, na liberu Bláha. Střídali Kamler, Brády, Bilanský, Zábranský, Karabec.