Z 0:2 na 4:2. Broďanky drží druhé místo

Uherský Brod Sport 23 / 05 / 2022

I když už po půlhodině hry prohrávaly 0:2, ze studené sprchy se divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod se oklepaly a nakonec si z Mutěnic přivezly důležité tři body. Dva góly zaznamenala kanonýrka Kristýna Psotková, která už má na střelecké pažbě 14 zářezů.

Mutěnice - UH. BROD 2:4

Broďanky zaspaly začátek, ve 30. minutě prohrávaly 0:2 a vypadalo to s nimi všelijak, jenom ne dobře. Jenže svěřenky kouče Jana Gazdíka přidaly na důrazu, do přestávky snížily a ve druhé půli lepší fyzickou kondicí převážily misky vah na svou stranu. „Druhý poločas holky zvládly excelentně. Výhrou uhájily druhou příčku, která může vzhledem k plánované reorganizaci ženských soutěží na Moravě nakonec znamenat historický postup do druhé ligy. Tým má o výšlap o patro výš enormní zájem,“ prohlásil Petr Zpěvák, sekretář ženského a dívčího úseku ČSK Uherský Brod. Branky: Psotková 2, Adamíková 2. Poločas 2:1.

UH. BROD: Karolová - Kročilová, Kateřina Fojtíková, Smělíková, Lenka Kučerová - Adamíková, Dzuráková, Večeřová, Vidová - Psotková, Dufková. Střídaly Šotová, Mahdalová.