Z domácího trojboje mají 6 bodů

Z domácího trojboje mají 6 bodů
Foto: sal
Hluk Sport 26 / 09 / 2013

Třemi domácími bitvami odstartovaly novou sezonu extraligové stolní tenistky Spartaku Hluk. Z devítibodového koláče ukrojily dvě třetiny, když se poklonily pouze před uměním pražských Nuslí. V hluckém dresu si odbyla premiéru letní posila Stanislava Slezáková (na snímku), která získala 3 body.
„Stanislava je jednou ze tří kadetských reprezentantek, které jsme získali do kádru. Z Frýdku-Místku ještě přišla Kateřina Čechová a z Hodonína Denisa Pyskatá,“ uvedla Andrea Botková, hlucká trenérka, která oproti loňské sestavě postrádá jen Martinu Štikovou. „Uvolnili jsme ji do regionální soutěže v Německu,“ prozradila. Hlučanky tak stejně jako loni budou spoléhat na osvědčené opory Anetu Kučerovou a Moniku Jančovou. Jejich cílem je průnik do šestičlenného play off.
HLUK - Vlašim 5:5
Hlučanky měly výborný začátek, vedly 2:0 a 3:1, ale pak čtyřikrát za sebou prohrály a bylo jasné, že na tři body už nedosáhnou. Závěr ale zvládly. Jančová nejdříve otočily pětisetovou bitvu s Keroušovou a společně s Kučerovu pak suverénním způsobem opanovaly čtyřhru (7, 5, 3). Body: Jančová 2, Kučerová 2, čtyřhra Kučerová, Jančová.
HLUK  - Praha Nusle 4:6
ž do stavu 3:3 se soupeřky přetahovaly o každou dvouhru, ale potom Kučerová s Jančovou nezvládly páté sety (shodně prohrály 4:11) a stejně jako proti Vlašimi šly do finiše za stavu 3:5. Slezáková pak sice svým premiérovým bodem v hluckém dresu vykřesala jiskérku naděje na remízu, ale pětisetová čtyřhra ji uhasila.
Body: Kučerová 2, Jančová, Slezáková.
HLUK - Slavoj Praha 6:0
Třetí duel se proměnil ve hru kočky s myší, skončil po šesti dvouhrách.
Body: Kučerová 2, Jančová 2, Slezáková 2.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace