Z Kroměříže dovezli bůra

Uherské Hradiště Sport 28 / 08 / 2014

Ve dvou úvodních zápasech nastříleli svěřenci trenéra Palinka pět branek a žádnou neinkasovali. Ovšem po utkání v Kroměříži už mají bilanci vstřelených a inkasovaných branek vyrovnanou. Z Hanáckých Atén si dovezli pětigólový nášup.
Kroměříž - 1.FC Slovácko B 5:0 (4:0)
Slovácko přijelo do Kroměříže bez ligových opor a domácí toho dokonale využili. Do soupeře se zakousli už od úvodních minut a skóre otevřeli v 11. minutě. Ve 24. minutě domácí zvyšovali na 2:0 a o minutu později už to bylo 3:0. Dílo zkázy prvního poločasu dokonali domácí ve 42. minutě. Po změně stran domácí se čtyřgólovým náskokem polevili a hosté si dávali více pozor v obraně. Jenomže těžký terén znemožnil kombinaci a tak se hrálo většinou uprostřed hřiště. V 71. minutě mohl zkorigovat Kübl, ale mířil vedle. Šest minut před koncem se domácí dočkali i páté branky.
Slovácko B: Sedláček - Prajza (34. R. Holík), Suchý (55. Janečka), Pilka, Civič - Sadílek, Michna, Bartoš - Galuška, Fojtášek (74. Hanák), Kübl.