Z Prahy se vrátily s debaklem

Sport 04 / 05 / 2012

Prvoligové házenkářky Kunovic odcestovaly na palubovku lídra pražské Slavie jen s torzem týmu, tudíž byly pro soupeřky snadným soustem. O vysoké porážce Sklenářové a spol. rozhodl už první poločas, který Pražanky vyhrály o osm branek.
Slavia Praha B - Kunovice 32:13
Kunovjanky nastoupily jen se sedmi hráčkami v poli a brzy na tom byly ještě hůř. „Zranila se nám Kudrová, a tak jsme většinu utkání musely odehrát bez střídání. Když jsme navíc zahazovaly i ty největší šance a neproměnily ani šest sedmiček, není se čemu divit, že to tak dopadlo,“ uvedla hrající trenérka Kunovic Jarmila Štěrbová.O osudu utkání bylo rozhodnuto již v prvním poločase, kdy si domácí celek vypracoval osmibrankový náskok. Chuť si budou chtít házenkářky Kunovic spravit v sobotu, kdy od 15 hodin přivítají ve vlastní hale souseda v tabulce, Olomouc. Branky ze sedmiček 0:1. Rozhodčí Větrovský, Točík, 30 diváků. Poločas 16:8.
KUNOVICE: Polášková, Omelková - Hrabalová, Sklenářová 3, Kosinková 2, Křeháčková 2, Kudrová, Štěrbová 4, Pavlíčková 2/1.