Z Turecka do slovácké zimy

Z Turecka do slovácké zimy
Uherské Hradiště Sport 14 / 01 / 2019

Unavení, ale spokojení se vrátili fotbalisté Slovácka ze soustředění v tureckém Beleku. Na Slovácku je čekají necelé dva týdny v zimních podmínkách a pak se znovu vrátí na tureckou riviéru, aby vyladili formu pro jarní premiéru ve Zlíně, která má už i konkrétní datum. Sobota 9. února v 15.00 hodin. Při ní už by trenér Svědík chtěl mít v týmu i posily, které v Turecku zatím nenašel. Máme konkrétní typy z české ligy i zahraničí. Teď se soustředíme na jednání s těmito hráči a jejich kluby, abychom je mohli mít na palubě letadla při návratu do Turecka, obrací pozornost na domácí přestupový trh manažer A-týmu Veliče Šumulikoski.
Fanoušky Slovácka trochu vystrašila absence aktuálně nejžádanějších hráčů v sestávách týmu jak s Alkmaarem, tak s Žetisu. Matouš Trmal měl drobné zranění, tak jsme jej šetřili, stejně jako Marka Havlíka. Oba by ale měli být v úterý už v tréninku, uklidňuje příznivce modrobílých Šumulikoski a dodává. Všichni hráči jsou unavení, ale tréninkovou zátěž absovovali celou. Žádné vážnější zranění nevezeme.
Manažer A-týmu věří, že to tak zůstane i v další fázi přípravy, která proběhne v domácích, sněhových podmínkách. Budeme muset jít na umělky a to není nikdy zrovna ideální. Přece jen přírodní tráva a teploty kolem deseti stupňů, které jsme měli v Turecku, jsou příjemnější a ke zdraví hráčů bezpečnější. Musíme to nějak zvládnout, uvědomuje si Šumi. Slovácko bude v průběhu týdne pro jistotu střídat umělky v Uh. Hradišti, Starém Městě i Uherském Brodě, kde má nejvyšší kvalitu. Finále týdne obstará zápas na Hané s třetiligovou Kroměříží. Hrát by se mělo v sobotu 19. ledna v 11.00 hodin.   

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace