ŽK: 45. Pól R., 75. Poháněl J., 80. Janováč Z. - 18. Peter O., 21. Polášek B., 39. Jankůj M., 40. Zimčík L., 88. Zimčík P.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Pavel Mucha (laik), Miroslav Mančík (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Šlechta Z., Přílučík L., Pól R. (77. Janováč Z.), Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M. (70. Vojtek P.), Müller T. (88. Večeřa M.), Kaštánek J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Zimčík L. (86. Plšek J.), Stojaspal R., Salát J., Polášek B., Peter O. (55. Halík M.), Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J.
Trenér: Karel Kopeček.
Utkání začalo s půlhodinovým spožděním kvůli Barum Rally. Od úvodního hvizdu se hrál spíše bojovný fotbal, bez šancí na jedné, či druhé straně. O jediný vzruch se postaral ve 20. minutě domácí Kaštánek, který nastřelil zpoza šestnáctky břevno. Branky se diváci dočkali až ve 49. minutě, kdy domácí Josef Poháněl po rohu vypustil dělovku, která málem protrhla síť. Hosté se snažili o vyrovnání, což se jim podařilo v 65. minutě po závaru, v němž se nejlépe zorientoval Jankůj a upravil na konečných 1:1. Závěr zápasu se nesl v nervózním duchu, což těžko nesli domácí diváci.
Nejlepší hráči: Josef Poháněl - Bronislav Polášek

Zlámanec - Hluk B 3:4 (1:2)

Branky: 44., 55. Šurmánek M., 86. Damborský M. - 11. Bachánek O., 37. Tinka Z., 72. vlastní, 84. Hrdina I.
ŽK: 17. Smolka F., 57. Koželuh J., 64. Šurmánek M., 67. Rosík L., 72. Šuta J. - 51. Jurčík D., 55. Chytil R.
ČK: 87. Tinka T. (Hluk B).
Rozhodčí: Josef Chramcov - Radoslav Říha (laik), Karel Vaculík (laik).
Zlámanec: Kročil J. - Váňa M., Šuta L., Šuta J., Šurmánek M., Smolka F., Rosík L., Koželuh J., Jirsák P. (86. Šnajdar R.), Hubáček A. (74. Chmela J.), Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Hluk B: Křen B. - Tinka Z., Tinka T., Minařík M., Loutocký E., Jurčík D. (90. Gál T.), Jurásek Š., Janča P. (77. Hrdina I., 88. Šuránek D.), Chytil R., Dufka J., Bachánek O. (56. Abrhám R.).
Trenér: Tomáš Horák.
Rychlé bojovné utkání začali lépe hosté, kteří se již v 11. minutě ujali vedení po pěkné střele Bachánka. Ve 37. minutě hosté opět skórovali po rychlé akci, kdy ještě stačil gólman zachránit, ale na dorážku již nestačil - 0:2. Domácí se tlačili do útoku a ve 44. minutě se jim podařilo z hranice pokutovém území po chybě Křena Šurmánkem skórovat. V 55. minutě hlavou vyrovnal Šurmánek. V 72. minutě zahrávali hosté rohový kop a domácí si dali hlavou vlastní gól. Poté domácí hosty zatlačili do obrany, ale v 84. minutě udělal domácí stoper hrubou chybu, pustil míč za sebe a rychlý Hrdina upravil na 2:4. Domácí pak ještě v 86. minutě snížili na 3:4, ale vyrovnat se jim nepodařilo, i když hosté dohrávali bez vyloučeného Tinky za surové kopnutí soupeře.
Nejlepší hráči: Martin Damborský - Bronislav Křen

Jarošov - Šumice 2:2 (2:1)
Branky: 3. Šipka J., 15. Staroba R. - 9. Kelíšek M., 65. Kunovský R.
ŽK: 76. Kaštánek M., 88. Omelka Martin - 8. Mach M., 56. Kandrnál M., 66. Ondřej V.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Jaroslav Smetka (laik), Jindřich Kreisel (laik).
Jarošov: Melichárek J. - Šipka J., Stojaspal M., Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Kováč O. (46. Jelínek D., 84. Kolaja L.), Kaštánek M., Jančík V. (72. Kolečkář L.), Bobčík P., Vaculík M.
Trenér: Radek Vyoral.
Šumice: Šidlo M. - Pilka I. (90. Lekeš J.), Pančocha J. (90. Jančařík M.), Ondřej V., Ondřej T., Machala P. (83. Valášek P.), Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M., Juřeník M. (7. Pilka S., 63. Šmíd L.).
Trenér: Josef Janíček.
Domácí vstoupili do zápasu ve velmi vysokém tempu a odměnou jim byla branka, která padla ve 3. minutě, kdy Šipka překonal ostrou střelou Šidla - 3:0. Šumice zabraly a v 9. minutě vyrovnaly stav na 1:1, kdy Kelíšek umístil míč do protipohybu brankáře. Domácí v 15. minutě opět vedli, když se prosadil střelou k tyči Staroba. Ve druhém poločase si pár minut po začátku vytvořil šanci Kelíšek, ale jeho střela skončila pouze na levém spoji. Hosté převzali iniciativu a začali tlačit. V 65. minutě fauloval před šestnáctkou domácí Kaštánek, k přímému volnému kopu se postavil Kunovský a svoji razantní střelou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci. Zbytek zápasu se vyznačoval v aktivním duchu, ale ani jednomu mužstvu se nepovedlo vstřelit branku. Zápas skončil spravedlnou remízou - 2:2.
Nejlepší hráči: Jan Šipka - Radim Kunovský

Kudlovice - Drslavice 4:4 (0:2)
Branky: 67. Turoň T., 73. Benedikt M., 77. Koutník P., 82. vlastní - 29., 55. Vystrčil M., 15. Mikulinec R., 63. Mikulec D.
ŽK: 31. Chmelař P., 83. Koutník P., 90. Hruška M. - 9. Kňazeje T., 75. Vystrčil M.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Karel Andrýsek (laik), Josef Šrámek (laik).
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T., Straka P., Mikulík L. (58. Štulíř M.), Mikulica A. (46. Suchoň P.), Kraváček L., Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Forro M. (67. Benedikt M.), Dujka J. (75. Hruška M.).
Trenér: Petr Ježek st.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T., Šobáň J., Mikulinec R., Mikulec D., Machálek J. (64. Máčala R.), Machálek I., Kňazeje T. (71. Pijáček L.), Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
V Kudlovicích se diváci hned v 15. minutě dočkali první branky, když síť rozvlnil Mikulinec - 0:1. Ve 29. minutě běžel sám na gólmana Vystrčil, jeho střela skončila u levé tyče - 0:2. Po změně stran v 55. minutě centroval míč z velkého vápna Vladimír Hroch na Vystrčila a ten rozvlnil síť potřetí - 0:3. V 63. minutě zaspala domácí obrana a z malého vápna zvýšil na 0:4 Mikulec. Od té doby hosté polevili a domácí začali hrát. V 67. minutě centroval Forro a hlavou z velkého vápna Turoň snížil. V 73. minutě domácí zahrávali přímý kop, k míči se dostal Benedikt a upravil na 2:4. V 77. minutě po chybě obrany vstřelil třetí gól domácích Koutník - 3:4. O pět minut později dílo zkázy pro hosty dokonal Vladimír Hroch, který se trefil hlavou do vlastní brány a rázem to bylo 4:4. Domácí mohli i zvítězit, v 86. minutě orazítkoval pravou tyč Koutník.
Nejlepší hráči: Tomáš Turoň - Martin Hroch

Slovácko C - D. Němčí B 4:4 (4:0)
Branky: 13. Huráb J., 25. Vašek O., 30. David T., 39. Zemánek J. - 53., 65., 82. Škařupa P., 75. Světinský A.
ŽK: 18. Abrhám F., 44. Huráb J. - 85. Stojaspal Mi., 90+1. Světinský L.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Čeněk Millár (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Slovácko C: Sedláček L. - Zemánek J. (88. Bučák M.), Vašek O., Šišák V., Paška O., Paška L., Huráb J., Heger D. (77. Huráb L.), David T., Balaštík A. (86. Sánchez F.), Abrhám F.
Trenér: Václav Chvojka.
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P., Světinský A., Stojaspal O. (46. Mahdal A.), Stojaspal Mi., Richtr D., Pochylý M., Ondra L. (90. Světinský L.), Mikulec M., Kadlček R., Hlaváček J.
Trenér: Tomáš Stojaspal.
Hned ve 13. minutě poslal domácí do vedení Huráb, který se prosadil odrazem od břevna - 1:0. Ve 25. minutě se k odraženému míči dostal Vašek a z 20 metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Domácí o pět minut později rozehráli parádní kombinaci, kterou do prázdné branky dokončoval David. Tečku za poločasem a čtvrtý gól Slovácka zařídil Zemánek střelou k tyči - 4:0. Druhý poločas byl ze strany domácích katastrofální. Dolní Němčí kombinovalo a dávalo góly, zato domácí úplně zamrzli a celých 45 minut se pouze bránili. Největší hvězdou hostů se stal Škařupa, který v 53., 65. a 82. minutě zkompletoval svůj hattrick. V 75. minutě se ještě do střelecké listiny zapsal Světínský. Oba týmy si zasloužily body za své poločasy, proto je dělba bodů spravedlivá.
Nejlepší hráči: Ondřej Vašek - Petr Škařupa

Traplice - Bílovice 3:3 (2:1)

Branky: 15. Čevela O., 38. Růžička J., 87. Gerši M. - 28. Zimčík R., 49. Kováč Pa., 81. Bernatík P.
ŽK: 14. Verbík T., 63. Trávník T., 68. Trávníček Vá., 72., 81. Gelien R., 81. Kolínský T., 88. Huťka L. - 86. Gajdošík E.
ČK: 81. Gelien R. (Traplice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Roman Obdržálek (laik), Miroslav Raichel (laik).
Traplice: Skopal M. - Verbík T. (85. Gerši M.), Trávník T., Trávníček Vá., Snopek A. (56. Trávníček A., 90. Blecha L. ml.), Růžička J., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Čevela O. (47. Polách O.), Bemer Z.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Bílovice: Hanáček L. - Zimčík R. (46. Kováč Pa.), Vyorálek J. (77. Havlík R.), Kováč Pe., Hlaváček P., Hanák M., Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O., Bernatík P., Řezníček R. (46. Zlatý I.).
Trenér: Josef Zlámal.
Diváci viděli utkání ve vysokém tempu a bavili se řadou gólových příležitosí. V 15. minutě se domácí dočkali první branky, kdy se po zaváhání hostující obrany trefil Čevela. Ve 28. minutě kontrovali hosté Zimčíkem - 1:1. Domácí se ovšem tímto nenechali zaskočit a ve 38. minutě se po chybě hostujícího brankáře prosadil Růžička - 2:1. Hosté o poločasové přestávce provedli hned dvě změny a na hřiště šli: Zlatý a Kováč, což se projevilo na jejich hře. Ve 49. minutě Pavel Kováč srovnal na 2:2. V 81. minutě otočil skóre Bernatík, který vymetl šibenici domácí branky. Když už to vypadalo, že si hosté odvezou všechny 3 body, tak domácí po krásném brejku srovnali Geršim na konečných 3:3.
Nejlepší hráči: Martin Skopal - Ivan Zlatý

Nezdenice - Os. Lhota 1:1 (0:1)
Branky: 89. Gabrhel R. - 38. Štergenich P.
ŽK: 31. Ryšávka F., 69. Voda M. - 41. Štergenich D., 90. Pešík E.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Petr Vápeník (laik), Jiří Jurásek (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Ryšávka F. (73. Adámek R.), Mikliš M., Martinec R., Kociňák J., Kalina P. (46. Gabrhel R.), Janík D. (68. Kociňák T.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D. (87. Stánec M.), Štergenich P., Pešík E., Kusák M., Kopeček M., Hanák R., Machala J. (81. Machala M.), Bachan O.
Trenér: Jan Šimčík.
Diváci viděli utkání dobré úrovně, protože obě mužstva hrála útočný fotbal. Jedinou branku prvního poločasu vstřelil z trestného kopu z 25 metrů Štergenich. Ve druhém poločase se hrál opět pěkný oboustranný fotbal, domácí měli více ze hry a měli několik šancí, ale bez úspěchu. Hosté ke konci zápasu začali hrát na udržení výsledku, ale to se jim nevyplatilo. V 89. minutě vznikla nepřehledná situace v pokutovém území hostí, kterou využil Gabrhel a vyrovnal na 1:1. Dělba bodů je spravedlivým vyjádřením poměru sil na hrací ploše.
Nejlepší hráči: Jaroslav Kociňák - Patrik Štergenich